Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki a többiek véleményét...

Ha valaki a többiek véleményét kérdezi itt a gyakorikérések-en, és nem ért velem egyet, attól miért kell lepontoznia a válaszom???

Figyelt kérdés
Költői kérdés...
2020. dec. 4. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
gyakorikérdések-en* elírtam XD
2020. dec. 4. 12:55
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk mert konkrétan erre való a válaszok pontozása.


Részlet a szabályzatból:

"Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."

2020. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem így értem. pl. Valaki berak egy képet magáról, és megkérdezi, hogy "szerintetek szép vagyok?" Erre írom, hogy igen, de kicsit rövidebb hajjal csinosabb lennél, és lepontoznak...
2020. dec. 4. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pontozást nem úgy használják az emberek, ahogy működik. Nem az alapján pontoznak, hogy a válasz mennyire hasznos, hanem az alapján, hogy nekik mennyire tetszik.
2020. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A példád pont illik a bemásolt szabályhoz. Ha valaki már egyszer leírt valamit, te nem írod le még egyszer pontosan ugyanazt, hanem felpontozod azt, aki már leírta, és lepontozod azt, aki a te véleményednek az ellenkezőjét írta. Így nem lesz ott 30 igenlő és 30 nemleges válasz a "szép vagyok?" kérdés alatt, hanem a százalékokból láthatja a kérdező, hogy a válaszolók szerint szép-e vagy sem. Mondjuk azt megjegyzem, hogy ez az oldal alapból nem is arra való, hogy mutogasd magad és lájkokat meg dicséreteket gyűjts a fotóidra. Arra ott vannak a különböző közösségi oldalak.
2020. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A problémát abban látom, hogy ezek a "pontozások" nem arról adnak képet, hogy a kérdező számára hasznos volt-e a válasz, hanem arról, hogy a válaszokat olvasóknak éppen milyen napjuk van. Nem véletlen, hogy, nem értek egyet ezzel a "pontozási" szisztémával. Számtalan embertípus látogatja weboldalt, - köztük nagy arányban olyanok, akik kifejezetten csak azért, hogy ki tudják valahol dühöngeni magukat. Ami pedig a pontozást elleti: aki csak azért jön a weboldalra, hogy másoknak beszóljon, kioktasson, kellemetlenkedjen, nem a kérdező által feltett kérdésre válaszol, azt firtatja, hogy kinek van igaza szerinte, vagy kérdésre kérdé(ekk)el válaszol, az nálam alapból nem hasznos.
2020. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a pontozásos dolgot szerintem nem nagyon kell figyelembe venni, így nem kell ezen állandóan rugózni, csak a kommentek fontosak.
2020. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!