Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esélyem normális kapcsolat...

Van esélyem normális kapcsolatot találni, ha van egy babám?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam, és sérült vagyok lelkileg. Így van esélyem normális kapcsolatra?

Sok minden szörnyű jelenleg, és nem látom a dolgok végét. Adna egy kis reményt ha minden rendben lehetne, és ha később lehetne igazi családom. Köszönöm a válaszokat előre is.



2020. dec. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés az, hogy mit értesz normális alatt. Eleve nem normális, hogy egyedül van egy babád.
2020. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, előbb magadat kell rendbe tenned lelkileg. Nekem most lesz 18.lanyom.ket eves kora óta neveltem egyedul. Szerintem egy nő maganak szüli a gyereket, mas gyereket nehez elfogadni, veszekedeseknel ez felmerül. Egy negy eves hosszabb kapcsolatom volt, tobbi rövidebb. Bar ez nem a lanyomnak tudható be, de sokszor előrébb helyeztem mint a pasikat.
2020. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet de ne válogass annyira. Ha már normális és elfogad szerintem örülj.
2020. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy,akkor inkább hozzád hasonlóval tudsz ismerkedni.
2020. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a probléma, hogy előbb vagy utóbb kiderül szinte mindig hogy valójában egy nő magának szüli gyereket :((((

Remelem sikerul talalni majd valakit aki majd megadja amit erdemelsz és a fiadat sajátjakent neveli...

kitartast!

2020. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!