Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem kezelnek a nok...

Patrikkkk kérdése:

Miert nem kezelnek a nok ferfikent? Mindig azt mondjak, olyan aranyosnak aranyos vagyok. Pedig hatarozott vagyok, vicces, es ha kell romantikus is. Ha olyan a szituacio komoly es felelosegteljes vagyok, de ugy lattam ezek semmit nem ernek.

Figyelt kérdés

Ezek a tulajdonsagaim:


25 eves atlagos kinezetu ferfi

165 cm magassagu sportos alkat.

Neha meg borostat is hagyok.



Nos megtudna valaki mondani mi a bajuk velem, hogy nem neznek ram ferfikent?


2016. júl. 3. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A kisugarzasod nem ferfias. A jellemed nem oszt nem szoroz, ha a megjelenesed nem ezt tukrozi.
2016. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A magassagom miatt en ugy vettem eszre meg nehezebb csajoznom. :)))
2016. júl. 3. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hany centi vagy?
2016. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fent irtam, hogy 165 cm es ferfi:(
2016. júl. 3. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Többször is észrevettem már, ha én lányként azt mondom egy férfire, hogy aranyos/cuki/édes stb. azt negatívan veszik, pedig részemről csak pozitív. Ki ne akarna járni egy aranyos emberrel? :)

Találni fogsz te is valakit ne aggódj.

2016. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is egy tipikus aranyos vagyok. Ezt azt jelenti, hogy nem úgy kommunikálsz velük, hogy beindítsd szexuálisan őket. Én is még csak kísérletezek ezzel. A lényeg, hogy 180 centi vagyok, úgyhogy nem a magasság a gondod.
2016. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a férfias.

Egyik nő a törékeny, fiús alkatot szereti, másik a mackós sörhasat. Magasság nem lehet probléma, sok pici, szép lány van. Amit észrevettem, hogy nagyon nehéz párt találni, mind a nőknek, mind a férfiaknak-mostanság.

2016. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiúk honnan veszik, hogy az aranyos rossz?:D

Én is mindig ezt mondom, ha tetszik valaki. Az furcsa, hogy beszélgetünk, és akkor 'De helyes vagy!' Sehogy se illik bele a beszélgetésben.

Az aranyos akkor is jó, ha megnevetteted, ha szimplán hülyéskedsz. Ez nem olyan átlátszó, ha mondjuk bejön valaki nekem. Ha pedig jó néven veszi, akkor lehet valami, ha nem, akkor visszautasításnak érzem, de mégsem olyan durván éreztettem vele, mint egy 'helyes vagy'-gyal.

Ez is lehet, hogy csak nálam van. Emberenként változó, de az aranyos, akkor sem negatív, és ettől még gondolhat férfiasnak.

2016. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat tolem mar alacsonyabb no nem igen van a magassagom sajna egy pasihoz kepest alacsonynak szamit :) igy nehez talalnom valakit, mert a nok tobbsege velem egy magas, es ok elvarjak hogy leglalabb 5-10 cm kulonbseg legyen koztunk:) igy lehet mindenkinek csak aranyos maradok.
2016. júl. 3. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Idézem: "aranyos srác"

Aki tetszik neki

Tehát hiába hagytad figyelemn kívül a 8-as hozzászólást, nála a pont

2023. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!