Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány erősködik hogy ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány erősködik hogy ő nem aranyos de én annak látom mit mondjak hogy meggyőzzem?

Figyelt kérdés
Szerintem tényleg nagyon aranyos, nagyon jól néz ki de nem akarja elfogadni ezt. Folyamatosan mondja hogy nem is, de én el szeretném vele hitetni hogy így van. Srácok, ilyenkor mit szoktatok mondani? XD

2020. júl. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondani egy dolog, ténylegesen hitesd el vele. Nem tudom mi a célod vele, de ha elhívod valahova, majd pedig halad a dolog, akkor éreztesd vele mennyit is ér, hogy aranyos, csinos, szereted. Érezze nőnek magát amikor kell
2020. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Fiú vagy, akinek bejön ez a bizonyos illető, vagy egy lány-barátnő? Ha előbbi, akkor ne mondogasd, mert csak azért csinálja, mert hallani szeretné, hogy szép, aranyos, de egyébként nem akar tőled semmit; ha utóbbi, akkor nem tudom, bocsi :D
2020. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy mit mondasz, mert nem hiszi el magáról, ne is erőltesd ezt a témát. Hívd el találkára, közeledj hozzá (tisztelettel), éreztesd vele hogy tetszik neked (enyhe bókok, kedvességek, flörtök, viccelődések, de nem kell túlzásba esni).
2020. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi az, hogy aranyos? Könyörgöm, egy kiskutyus, vagy egy plüss aranyos! Egy lány csak kiakad ezen, hiszen ő azt szeretné, ha szépnek, vonzónak, szexinek látnád. Nőnek, nem pedig egy cuki plüssnek. Szóval ezt az aranyos témát szerintem ne erőltesd, hacsak nem akarsz friendzone-ba kerülni.
2020. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
ocskos mond meg nemk h cuki es h bejon
2020. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

4/5


"Egy lány csak kiakad ezen, hiszen ő azt szeretné, ha szépnek, vonzónak, szexinek látnád. Nőnek, nem pedig egy cuki plüssnek."


Gondolom, az nem tűnt fel, hogy a tini párkapcsolatok kategóriában van a kérdés.

2020. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mond hogy jó akkor nem vagy az
2020. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy nem az, hogy győzködd, mert azt akarja hallgatni, hogy aranyos.
2020. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!