Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tesómnak bejött a karrier,...

Tesómnak bejött a karrier, sikeres, én csak próbálok találni valamit. Mit lehet tenni amikor ilyen rosszul érzed magad?

Figyelt kérdés

Neki mindig is rendszeres rendszeres időbeosztása volt, kiskora óta tudta mi akar lenni. (régész)

Én sajnos még gimiben sem tudtam mi leszek. Mostanra már kialakult mit csinálnék szívesen, de különböző okok miatt nem csinálhatom. Mondok példát: Egyiknél eü okok miatt lett kizárva a választott foglalkozás. Összesen 3db volt amit ki tudtam nehezen találni de mindegyikkel így jártam.

Nagyon nagy az igényem arra hogy a figelmem le legyen kötve és ehhez képest amit ki tudok ebből hozni az egy nagy semmi. Irodai munkával vagyok, rettenetesen unalmas, úgy érzem semerre sem haladok. Én örülök a testvérem sikerének, a baj ott kezdődik, hogy mindig amikor elkezd mesélni, összeszorul a gyomrom, hogy én meg semmi hasznosat nem csinálok az életben. 25/N


2020. dec. 5. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy csinálja és mit csinál, hogy tanulhassak tőle.

Másrészt elfogadnám a saját utamat, hogy más, mint neki. Akármilyen rosszul érzed magad, az állapot elfogadásával mindig jobb lehet. Röviden ennyit tudok tanácsolni az érzelmekre.


Nem tudom, miért ne lehetne bármikor jobb a helyzeted, miért ne változhatna meg minden a múlt ellenére is, ha teszel érte? Létezik a jövő, és a te szabad döntési képességed. Ez azt jelenti, a jövőt megváltoztathatod, amiben élni fogod a jelent. = Elérhetsz sikereket.

Miért rosszul érezni magad, ha előtted áll minden lehetőség?


20/F/INTJ

2020. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincsen több. Megmondtam, volt 3 amit szívesen csináltam volna. Mindről le kellett mondanom. Ezt feldolgozni is nagy stresszel jár nekem. És belegondolni hogy innentől kezdve csak olyat csinálhatok amit muszájságból kell, az sem boldogít túlzottan.
2020. dec. 5. 14:56
 3/20 anonim ***** válasza:
Van esetleg olyan hobbi amit szeretsz? Van aki olyan jól csinálja, hogy később az lesz a munkája.
2020. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
csak kivancsisagbol, mi volt az a 3, ha szabad tudni?
2020. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Mi miatt kellett lemondanod rola? Ez nagyon ugy hangzik mint egy kifogás.. Hoppá, meg is van miért tartasz ott ahol.

Te folyton a kifogásokat keresed, a Testvèred evvel szemben folyton cselekszik, nem is olyan nehez erre rájönni.

2020. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

" Megmondtam, volt 3 amit szívesen csináltam volna. Mindről le kellett mondanom"

Tehát mindenféle dolog közül az életben, te megtaláltad az összeset és abból tudod, hogy 3 van, amit csinálnál, és azokra nincs lehetőséged, ezért az életed további része szenvedés lesz, mert muszájból dolgozol majd?


Gondolod, hogy ez reális meglátás, vagy egy eltorzult pesszimizmus? Miért nem adsz magadnak esélyt arra, hogy találj új lehetőségeket és reménykedj, tervezz a jóban?

2020. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3. Sportolok, de ezt szeretném meghagyni csak hobbiszinten.
2020. dec. 5. 15:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen a sportnál érthető.

Fiatal vagy, simán találhatsz olyasmit ami érdekel annyira hogy komolyabban foglalkozz vele.

2020. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Ez a mostani társadalom úgy reálisan. A munkák nagy része unalmas és rossz. átérzem a helyzeted én is ilyen irodai izét csinálok.
2020. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Semmiért jo pénzt kapni ugye?
2020. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!