Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni egy...

Hogyan kell kezelni egy zaklatòt, ha a rendőrséget nem tudom bevonni?

Figyelt kérdés

Esküszöm némi pénzt is megérne nekem ha valaki adna neki pár pofont, de ez ugye nem legális. Évek óta zaklat valaki akivel a házasságom mellett gabalyodtam össze. A zaklatás simán rendőrségi kategória lenne, de érthető okból nem ezt választom..

Tudom tudom előbb kellett volna gondolkodnom,de ennek 4 éve és azóta tart a durva zsarolás-zaklatás. Megoldás?



2020. dec. 5. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy nem legális?

Miért nem opció a rendőrség?

2020. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szerintem te is lebasznál neki kettőt a "nunimért".

Amúgy egy dolog a félre kefe

Meg egy másik mikor autós üldöznek a gyerekekkel a hátsó ülésen.

Nyilván azért nem rendőrség mert balhét meg nem akarok otthon.

2020. dec. 5. 15:54
 3/26 anonim ***** válasza:
34%

Egy dolog a félre kefe? 🤣🤣🤣


Ez oszt igen ! Szép kis nőcske, legyél büszke magadra! Ha szar a házasságod miért nem lépsz ki! Edd meg amit főztél. Megis érdemled

2020. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De egyébként esküszöm nem értem ezt. Tehát 4 éve volt egy afférom. És most rendben van, hogy ezt történik. Tehát engem lehet leszorìtani az útról mert 4 éve rosszat tettem? Talio elv, oké szemet szemért. De felteszek egy kérdést, amira én szar alak leszek, de tanácsot nem ad senki. Nem haragszom vagy ilyesmi, nincs ezzel semmi gond, ha mások itt élik ki a frusztráciòikat, de azt hiszem nem öltem embert, nem molesztáltam gyereket, nem kínoztam állatot, de valamiért egy múlt beli hibáért mégis életem végéig megérdemlem, hogy egy pszichopata bántson.
2020. dec. 5. 16:08
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkozz az örökszűz válaszolókkal.


A férjed tehát nem tud erről a dologról ha jól sejtem és ezért nem akarod a rendőrséget bevonni?


A pofozóemberek nem mondom, hogy legálisak, de hatásosak, pár ukrán "üzletember" 400-500k-ért a megyéből kiüldözne bárkit egy nap alatt. De ha csak egy alkalomra kell ember, azt 60-100k-ból már tudod intézni a cigányokkal. De persze ezeket nem javaslom, mert hát iLlEgÁlIs.


Egyébként mi a pontos történet? Milyen személyiség a zaklató?

2020. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Ja, hogy örökszűz az akiben van gerinc és nem kufircol félre főleg hogy van férjem? Ehhh 🤣🤣🤣 sok kva összefogott , ez a divat , férfiban is ugyanolyan mocsok dolog!
2020. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Jó arc lehet :D
2020. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Megszállott. Gyakorlatilag komplett történeteket talál ki, amiket bárkinek elmesèl, és amikben ő és én egy pár vagyunk. Tehát egy átlagos ismerőse azt hiszi van egy párja X éve. Ezzel szemben a valóság, hogy már lefùjtam az elmúlt években gázzal, felpofoztam, ecetspray, stb. Hétvégente minden nap órákat parkol a házam környékén, lássa hova megyek, és demonstrál. Ha megyek valahova követ. Mindegy hova megyek. Ha dolgozni oda, ha boltba, oda. Addig követ míg újra hazaérek. Ha autóval megyek megelőz majd befékez előttem. Vagy párhuzamosan halad velem míg nem jön valaki szembe. 50 álprofilját tiltottam eddig, az összes férfi ismerősöm zaklatja, hogy kirùgatja őket, vagy megveri őket. Köztük olyan munkakapcsolatokat akik polgármesterek, képviselők. És persze minden héten belengeti, hogy most kitálal a férjemnek.
2020. dec. 5. 16:22
 9/26 anonim ***** válasza:

"de valamiért egy múlt beli hibáért mégis életem végéig megérdemlem, hogy egy pszichopata bántson"


Nem, nem érdemled meg de! láthatod h senkit nem lehet kiismerni dugásból másik része a dolognak h feltételezem tudta h van férjed ergo ezért SEM csalunk meg senki, mert szerintem senki nem érdemli meg akármilyen ganély akár férfi/nő. ( Oké ez esetek kivétele ha ver a párom)


De lehet én vagyok üldözés mániás de simán megfordulnak a legrosszabb dolgok a fejemben.


Pl. Oké félredugok, de megfenyegetnek zsarolnak, pénzt kér és egyre többet mert akkor elmondja a férjemnek ( miért " baj" ha elmondja? Szeretem? Nincs hova mennem? Ciki?)

2020. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

10# látom spongyabob rajongó is van a kritikusok között. Remek.


A gerinc meg... most erre mit mondjak. Vannak fizikai és metafizikai létünknek nagyon fentjei meg nagyon lentjei. Kinek hol hajlik a gerince. Nem hiszem, hogy amit tettem helyes, de megbocsáthatatlannak sem az adott körülmények között. De a kérdésre továbbra sincs válasz. Gerince itt persze mindenkinek sziklaszilárd. Ami jó.

2020. dec. 5. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!