Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni egy...

Hogyan kell kezelni egy zaklatòt, ha a rendőrséget nem tudom bevonni?

Figyelt kérdés

Esküszöm némi pénzt is megérne nekem ha valaki adna neki pár pofont, de ez ugye nem legális. Évek óta zaklat valaki akivel a házasságom mellett gabalyodtam össze. A zaklatás simán rendőrségi kategória lenne, de érthető okból nem ezt választom..

Tudom tudom előbb kellett volna gondolkodnom,de ennek 4 éve és azóta tart a durva zsarolás-zaklatás. Megoldás?



2020. dec. 5. 15:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valakit oda kéne állítanod h ne engedjen követni mikor költöztök.
2020. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen, ha oda is jön megette a fene.
2020. dec. 5. 16:52
 23/26 anonim ***** válasza:
Nyilván nem totál kamu az egész sztori :D
2020. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Persze totál kamu. Jól lebuktam. Ismered a mondást az életről meg a forgatókönyvről..?

De persze beismerem. Koronavìrus unalom. Holnap felteszem a kérdést a zaklatò aspektusbòl is.

2020. dec. 5. 17:06
 25/26 A kérdező kommentje:
Egyébként mióta felfedeztem a GYIK.et hány de hány kérdés alá odairtam, hogy tuti kamu. Most picit átértékelem. Azért köszi.
2020. dec. 5. 17:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb lenne feljelenteni.

Terhes vagy úgyis otthon vagy, leveleket te veszed át. Neki nem kell megtudnia.


Nem értem miért nem ezt teszed vagy mi a gond azt se értem.

2020. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!