Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem tölt el szorongássa...

Csak engem tölt el szorongással ez az oldal?

Figyelt kérdés
akárhányszor érkezik egy új válasz a kiírt kérdésemre, szorongva nyitom meg, mert tudom, hogy valami bunkó, lenéző, szarkasztikus gondolatot kapok... ezzel csak én vagyok így?
2020. dec. 6. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak te vagy így vele. Nem írok nevet, de már minden kérdésem és válaszom után azt várom, hogy mikor jelenik meg, nagyon rám van kattanva :D
2020. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az arányokat tekintve kevés olyan ember jár erre a weboldalra, aki kérdezni/válaszolni szeretne. Sajnos van valóság alapja annak, amit megfogalmaztál, de azért belefuthatsz meglepően objektív, normális hangvitelű, informatív kommunikációba is. Ezért jársz ide, gondolom, - a nem tetsző részletek díjazására pedig ki van alakítva a kezelőfelület. Akinek nem tetszik valami, körbe rajzolhat és mehet kapálni az általa már jól bejáratott közegbe!
2020. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ettől szorongani.

Igen van itt olyan ember, akinek az értelmező olvasás nem megy.A válasz adóval viszont próbál egy személyes vitát kezdeni.Én is gyakran találkozom vele.Pontosabban a véleményével.A kérdezővel szemben is elég kioktató hangnemben mondja a tutit.

Ahány ember annyi vélemény.

2020. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem. igazából valamennyien már direkt a szorongás miatt járunk ide. :D
2020. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem amikor irnak, csak is a segitõ szándékot várják tõlem.Altalában

A válaszaim alapján szoktak irni.

Nem lehet,hogy a válaszaid alapján keresnek meg?

2020. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem teljesen normális, hogy névtelen idegenek véleménye miatt szorongsz.
2020. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorongok. De volt már,hogy rosszul esett, annyira durván írtak a teljesen ártatlan és normális kérdésemre vagy válaszomra.
2020. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 jól mondod.
2020. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán hát meg.
2020. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Hat*
2020. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!