Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért egy ennyire elcseszett...

Miért egy ennyire elcseszett világban élünk?

Figyelt kérdés

Tegnap este történt egy csodálatos dolog velem. Tudni kell rólam, hogy 13 éves koromtól kezdve esténként sétálgatok mindenfelé, mert rámtört valami hihetetlen szorongás és bezártság érzés, ezért kénytelen voltam kimenni a friss levegőre, hogy jobban legyek. Azelőtt sosem járkáltam esténként és nekem is szokatlan volt, de muszáj volt. Onnantól egészen 18 éves koromig harcban álltam a rendőrséggel, mert kiskorú vagyok és mit keresek kint az utcákon este. Aztán 18 lettem és ugyanúgy a rendőrök akartak volna cseszegetni, hogy menjek haza, de már nem tehették meg. Mikor ezzel szembesültek, azóta békén hagytak. Majd Vikike kitalálta, hogy 8 után sehova és ismét ugyanott kötöttem ki. Eltelt 6 év és azóta már a szokásommá vált, hogy ha úgy érzem szükségem van rá, kimegyek és sétálok kicsit. Ilyenkor kiadom magamból a gondolataim és legalább én beszélek magammal, ha már mindenki más szarik rám meg az érzéseimre, gondolataimra. És 2020-ban ott tartunk, hogy az, hogy kimegyek a friss levegőre és beszélgetek legalább én magammal (mivel ez emberi szükséglet. El nem tudom képzelni, hogy az emberek miért nézik hülyének, akik magukkal beszélnek. Ők is pont ugyanezt teszik naponta, csak ők másokkal.) 10.000 forintba kerül. Azért kedvesek voltak és közölték, hogy akár 50 ezerrel is büntethettek volna, majd megkérdeztem, hogy ez mi alapján dől el. Mitől 10 ezer vagy 50 ezer. Azt mondták ez nincs megszabva, majd ők eldöntik kinek mennyit adnak. Tehát attól függ, hogy ugyanarra a tevékenységre ki mennyit kap, hogy a rendőrnek épp milyen kedve van. A rádióban pl pont hallottam is, hogy valaki azért, hogy az utcán volt 50kt kapott. Hozzá teszem az egész utca, sőt az egész város teljesen üres volt, tehát egyedül voltam. Ők pedig egymás mellett az autóban maszk nélkül természetesen. Valamint az is tök jó, hogy a sulik bezártak, de gyakorlatra ugyanúgy megyünk, 20 ember összezárva, maszk nélkül természetesen.

De azért megnyugtatott, hogy le lehet dolgozni, vagy akár le is ülhetem. :D

Mekkora bűnöző lettem hirtelen.

Magyarország jobban teljesít.


2020. dec. 6. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Feketén fehéren ki volt hirdetve hogy 8 után kijárási korlátozás van.

Akkor meg mi a hiszti tárgya?

2020. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Ez a rendelet inkább egy hülyeség kategória. Az ember szabadságát fokozzák, mert ez a rendelet semmire sem jó, csak árt.

Az, hogy egyedül vagy nem jó, persze, ha nem hiányolod a barátokat az életedben.

2020. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként nem vagyok álnaiv tisztában vagyok vele hogy sok probléma van a világgal. De ez most konkrétan csak a te személyes hiszti vergődésed, amit ki akarsz vetíteni a világra, miközben ezzel a problémával kizárólag neked, saját magadban van dolgod, és nem a világ problémája.
2020. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez most egy hiszti amit levagtal azzal tisztaban vagy gondolom.
2020. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha már magadban beszélgetsz, egy nyamvadt telefont odatehetnél a füledhez.


Én nagyon szorongós vagyok, a beszéd megnyugtat, de azért nem fogok csak úgy magamnak magyarázva menni az utcán. Még azt hiszik, hogy többen vagyok, és megállítanak.

2020. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt vágom, hogy ez a törvény. Csak azt mondom, hogy a törvény egy fasság. Nem, nem hiszem, hogy csak nekem lenne ezzel gondom. Például a rádióban említett személy, aki 50kt kapott, mert ki mert menni, nem hiszem, hogy annyira örül neki. És nem, egyáltalán nem hiszti. Csak senkit sem érdekel egy adott dolog, amíg nem maga van benne az adott helyzetben. Mivel nem ti fizettettek 10kt, xsak mert kimentetek, nyilván könnyű a magas lóról beszélni tét nélkül. Nem az a kérdés, hogy a miniszterelnök által hozott szabályt megszegtem-e, hanem, hogy valójában kit is veszélyeztettem a full üres utcán teljesen egyedül, ha pedig senkit, akkor mire fizettem azt a 1pkt, valamit mi a francért van létjogosultsága ilyen törvényeknek?
2020. dec. 6. 14:31
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tudjál mi miatt hisztizni a gyakorin...
2020. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Valamint nem veszélyesebb-e az, hogy 20 ember van összenyomorgatva gyakszin, amire meg kötelező menni. Mert ott meg bevezették, hogy amúgy elméletezünk is esz teremben vagyunk, ahol alig fél el a 2 osztály. Egyáltalán nem tűnik ésszerűnek, szimpla szívatás az egész.
2020. dec. 6. 14:34
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Oké, kidühöngted magad, meg volt a hiszti, nyugodj meg, vegyél nagy levegőt, lépj túl rajta. Ennyi.
2020. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Mi lenne, ha par oraval hamarabb mennel ki setalni? *magic*
2020. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!