Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen elcseszett a mai...

Miért ilyen elcseszett a mai generáció?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs olyan nap,amikor nem tudok foglalkozni ezzel.Gyűlölöm a korosztályomat.Mindenki csak részegre issza magát,dohányzik,káromkodik,minden hétvégén bulizik.Aki nem ezt teszi(mint én),azt kiközösítik,és a nyomik közé csoportosítják.Emiatt önbizalomhiányom sincs,nincsenek barátaim.Vannak még normális fiatalok?
2016. nov. 14. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nincsenek
2016. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért? Te mivel töltöd a szabadidődet?
2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Aztaaa, egy fiatal, aki különlegesnek érzi magát, mert nem iszik, nem dohányzik és nem káromkodik, milyen egyedi, milyen jó! Ha az előző millió ilyen kérdést nem te írtad ki, akkor tippelj, mi a válasz.
2016. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az egyik carpe diem, a masik erre acsarkodik... nem, mar nincs normalis.
2016. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

És te elcseszettek véleményére adsz.

Gratulálok fiam.

2016. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

3-as, miért, szerinted normális, hogy aki nem viselkedik úgy, mint a többiek, azt kiközösítik, nyominak, szánalmasnak tartják?

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki iszik, dohányzik, káromkodik, bulizik, viszont elég gyakori a fiataloknál, hogy amellett, hogy ezt teszik, le is nézik, aki nem teszi ezt. És ez tényleg nem normális.

2016. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szia!Milyen idős vagy?Én 21 vagyok,sajnos ismerős a dolog!Van pàr ismerős,akik ugyanezt teszik,ràadásul dolgozni sem akarnak.Otthon ülnek,hétvégente buliznak.Persze nem ítélem el azokat,akik buliznak,csak van egy hatàr.Én sem cigizek,nem iszok.Ettől nem vagyok különb,de ki nem àllhatom azt is,ha mocskosan beszélnek.Engem sem kedvelnek,ha beszélgetni szeretnék,unalmasnak tartanak(gondolom).A be.szàson kívül nem sok dolog érdekli őket,persze tisztelet a kivételnek,akinek nem inge... :)
2016. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na,én az vagyok.

Amúgy mielőtt kiírtad ezt a kérdést,gondolkoztál-e azon,hogy nincs wlcseszve?

Tegyük fel megszületsz ezelőtt 50-100 évvel.

Akkor az volt a baj,hogy a gyerek hazajött,azrán ment kü a tisztásra játszani a barátaival.

Mi erre azt mondjuk:de jó is lenne ha ez lenne,nem a telefont nyomkodná!

Az akkori szülők:ez a gyerek sosincs itthon!

Kész felháborító

(Ezeket nem bántásból mondtam)13/l

2016. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#2:Mivel nincs senki,akivel kijárjak,ezért általában be vagyok kényszerítve.Tudom,hogy rajtam múlik,de nem szeretek egyedül csatangolni.

#3:Nem érzem magam különlegesnek,ugyanolyan átlagos vagyok,csak nem úgy töltöm el az időmet,hogy magamat károsítom.

#7:16 vagyok,és szomorú,hogy a 20 év felettiek körében is még ez megy :/

2016. nov. 14. 21:00
 10/17 anonim ***** válasza:
úgy látom, hogy nem vagy tisztában az önbizalom szó jelentésével!
2016. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!