Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életetek úgy alakult, mint...

Az életetek úgy alakult, mint ahogy gyerekként, fiatalon elképzeltétek?

Figyelt kérdés
Gyerekként úgy képzeltem el, hogy lesz egy saját kis otthonom. Jó munkahelyem, párkapcsolatom. Ennek ellenére van egy olyan munkahelyem ahol nem érzem jól magam, folyamatosan gyomorideggel megyek be a munkahelyre. A párkapcsolatom is romokban hever. Illetve albérletről albérletre vándorolok.
2020. dec. 6. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen azt hittem, hogy nagyon könnyű olyan átlagos életet elérni, mint amibe a szüleim vállaltak engem. Anyának egy közepes irodai munkája volt, apa kisfőnök volt egy multinál. Egy kis lakásban laktunk, minden megvolt, de semmi extra. Én pont egy ilyen életet szerettem volna (pici saját lakás, férj, gyerek) 25-30 éves koromra, csak 2 gyerekkel. Semmi extrára nem vágytam. Most 24 vagyok, és rájöttem, hogy ezek rohadtul extra dolgok, amihez rengeteg szerencse me meló kell, meg tudatos párválasztás. Korábban azt hittem, csak a gazdagságot nehéz elérni, az átlagos, boldog élet az jár mindenkinek. Baromi nagyot tévedtem. Most úgy állok, hogy csúsztam az egyetemmel, másfél éve dolgozom csak, van egy kapcsolatom, amiből nem valószínű, hogy házasság lesz, lakásom a kanyarban sincs mert albit fizettem évekig. Szülni szerintem majd 30 felett fogok, pedig már most nagyon szeretnék. Érzem, hogy haladok egyébként a helyes úton, csak nagyon lassan. És kín keserves lesz az az út, ami ahhoz az egyszerű élethez vezet, amire kicsiként vágytam. A vágyaim nem változtak egyébként azóta sem, csak már látom, hogy nehezebb minden mint akkor gondoltam.
2020. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!