Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 évesen megéri...

Szerintetek 22 évesen megéri várni az igazi nőre ?

Figyelt kérdés
Arra aki számora a töklétes úgy ahogy van minden hibájával együtt, és akivel azt érezhetném hogy egymásnak lettünk teremtve ? Vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet ? Mivel sokak szerint nagyon rendes és nagyon szép férfi vagyok ezért már elég sokszor lett volna már lehetőségem , sokszor ezért meg is szól a családom és mások sem akarják elhinni hogy még nem is volt párkalcsolatom , eddig tartottam magam mert hittem benne hogy majd lesz olyan akivel azt érzem hogy egymásnak lettünk teremtve de elteltek az évek és még semmi és már hitemet vesztettem ,és már sokszor lehetett volna lehetőségem párkapcsolatra de ,őszinte leszek eggyikknél sem éreztem hogy ő lenne az igazi ,de már unom azt az egészet mert úgysem lesz olyan akivel tényleg nagyon boldogan élhetnék , ezért gondolkoztam hogy inkább hagyam az egészet a fenébe ? De a másik meg az hogy nem akarok olyannak összejönni akit nem szeretek és akivel nem vagyok vagy lennék boldog , ti mit tennétek ?

2020. dec. 6. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Majd eljön az igazi
Én inkább hagynám az egészet
Ha nincs senki aki szimpatikus akkor egyedül maradnék
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hagyd előbb utóbb úgyis csalódni fogsz mindegyikben
2020. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Várj még, de nem azért mert majd jön "az igazi", hanem azért mert fejben még gyerek vagy.

Majd akkor lépj valamit ha kinőttél a tündérmesékből és felnőtt emberként tudsz gondolkodni.

2020. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Van még rá kb. ~15 éved, hogy rátalálj (utána már leginkább csak olyanok maradnak akikkel valami gondd van, vagy nem kellettek senkinek valamiért). Nem kell nagyon rástresszelni, de teljesen elengedni sem. Ha nem teszel érte semmit, akkor garantáltan nem fog az öledbe hullani semmilyen kapcsolat (max akkor ha a vakszerencse úgy hozza, de az egy elég ritka eset).
2020. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Én csak amiatt aggódnék a helyedben, hogy nem szerzel szexuális tapasztalatot és könnyen lehet, hogy sokat fogsz bénázni az elején. Minél idősebb vagy, annál kínosabb lesz, főleg ha egy nálad tapasztaltabb nővel leszel (aminek a valószínűsége egyre nagyobb).


De addig tényleg várnék a helyedben, amíg fejben gyerek vagy még.

2020. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

igazi? 22 évesen? :D


jót nevettem ezen.

2020. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Várj csak nyugodtan...ha nincs jobb dolgod...😄
2020. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Megjelölném a D választ: az Igazi nem létezik. Van helyette egy csomó potenciális "igazi", akivel tök jó páros lehetnétek, ha hajlandó lennél beengedni őket az életedbe.


Ami a "22 évesen várom az igazit" történetben számomra a rémisztő, az nem a szexuális tapasztalat hiánya, hanem minden egyéb tapasztalt hiánya:

- kommunikáció, problémamegoldás egy párkapcsolatban

- és honnan tudod, hogy tényleg jó az neked, akit magadnak elképzeltél? Közel sem biztos, hogy jól látod magadat és az igényeidet.

Egy párkapcsolatban nem az a legnagyobb feladat, hogy "megszerezd" a kiszemelted, hanem hogy együtt maradjatok, az pedig munka, mindkét fél részéről.


Az teljesen normális elvárás, hogy szeress együtt lenni a pároddal. Álomképeket kergetni viszont veszélyes.

2020. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem vállalsz be egy párkapcsolatot, addig nem tudhatod, hogy ki lesz az "igazi". Lehet, hogy már el is szalasztottad, merthogy senkire nincs ráírva, hogy éppen kihez passzol.

Úgy gondolom, te a külsőségekből indulsz ki, és ez nagy hiba. Nem attól lesz valaki igazi, hogy jól mutattok egymás mellett. Ennél sokkal összetettebb dologról van szó.

2020. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a igazság hogy nincs is most kiszemeltem , vannak jópár lány akivel lehetnék de ők nem nagyon vagy eggyátalán nem jönnek be , és nincs kedvem egy ilyen " kapcsolatra ráerőltettnem magam úgyse lennék boldog , akkor inkább maradok egyedül
2020. dec. 6. 21:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg amúgyis egy csomó olyan fiatal párt látok akik sem külsőre sem belső tulajdonságok alapján eggyáltalán nem illenek össze csak azért vannak eggyütt mert nem akarnak egyedül lenni, én meg ilyenbe nem akarok és nem is fogok belemenni akkor inkább maradok szingli , én úgy vagyok vele hogy egy párkapcsolatott nem úgy kell felfogni hogy jaj most nincs olyan aki nekem tetszene akkor összejövök egy olyannal aki bár nem tetszik de legalább nem vagyok egyedül , én úgy vagyok hogy egy párkapcsolat és házasság egy hozadéka még szorosabb létformája két ember szeretete és szerelme miatt
2020. dec. 6. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!