Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 évesen megéri...

Szerintetek 22 évesen megéri várni az igazi nőre ?

Figyelt kérdés
Arra aki számora a töklétes úgy ahogy van minden hibájával együtt, és akivel azt érezhetném hogy egymásnak lettünk teremtve ? Vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet ? Mivel sokak szerint nagyon rendes és nagyon szép férfi vagyok ezért már elég sokszor lett volna már lehetőségem , sokszor ezért meg is szól a családom és mások sem akarják elhinni hogy még nem is volt párkalcsolatom , eddig tartottam magam mert hittem benne hogy majd lesz olyan akivel azt érzem hogy egymásnak lettünk teremtve de elteltek az évek és még semmi és már hitemet vesztettem ,és már sokszor lehetett volna lehetőségem párkapcsolatra de ,őszinte leszek eggyikknél sem éreztem hogy ő lenne az igazi ,de már unom azt az egészet mert úgysem lesz olyan akivel tényleg nagyon boldogan élhetnék , ezért gondolkoztam hogy inkább hagyam az egészet a fenébe ? De a másik meg az hogy nem akarok olyannak összejönni akit nem szeretek és akivel nem vagyok vagy lennék boldog , ti mit tennétek ?

2020. dec. 6. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem muszáj kapcsolatban lenned velük. Az, hogy szerinted kik illenek össze, az nem jelent semmit. Nulla tapasztalattal valószínűleg nem látod még jól a dolgokat.


Én ugyan így voltam vele, mint te (csak én még ronda is vagyok plusszba és 2 évvel idősebb) és most okolom magamat, hogy hogy lehettem ekkora barom, hogy nem tettem meg mindent azért, hogy korábban tapasztalatot szerezzek.


Nem kéne ezeket az éveidet elszarni csak azért, mert valami túl idealizált képre vágysz, ami csak a fejedben létezik.

2020. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ez mondjuk igaz sajnos van egy ideál a fejemben hogy milyennek kéne lennie az én páromnak és párkapcsolatomnak, és igen az van a fejemben hogy vagyok én egy szép külsejü ,fizikailag és mentálisan erős, okos , sikeres férfi akinek van egy szintén szép okos és sikeres felesége akivel ketten eggyütt és boldogan élnék a modern gyönyörű luxus házukban és van egy szép fiu gyerekük , persze tudom hogy ez álom meg kicsi az esély hogy teljesül de mégsem akarok lemondani erről ,
2020. dec. 6. 22:41
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, én 21 éves voltam, amikor megismertem a páromat. Munkahelyen, én már ott dolgoztam 1 éve, ő akkor jött. Akkori szokás szerint körbehordozták bemutatni az új kollégát. 21 éves fiatal lányként, éppen partner nélkül, már nagyon vártam, hogy milyen lesz, reménykedtem, hogy valami szuper jóképű, pont az én ízlésemnek megfelelő pasi jön. Első benyomásom, amikor belépett az ajtón annyi volt (persze csak magamban gondoltam): "hát OK, hogy magas, de jobbra számítottam; ebből sem lesz semmi". És igencsak elszomorodtam.

Aztán egyre többet beszélgettünk, egyre jobban megismertük egymást, kiderült, hogy ő akkor éppen párkapcsolatban volt. Nekem viszont egyre jobban megtetszett, ahogy megismertem, és tudtam, hogy igen, ő lesz az, akivel leélem az életemet. Jelentem, igencsak jó úton haladunk, a fent leírt találkozás több mint 33 éve történt, három gyerekünk született (a legidősebb 28 éves). Érdekesség az egészben: soha nem házasodzunk össze, nincs papírunk arról, hogy egymáshoz tartozunk. Egyszerűen nincs rá szükség. Így vagyunk egészek.


Tanulság: ha csak a külsőségeket nézed és nem veszed a fáradtságot, hogy megismerd a másikat, lehet, hogy örökre elszalasztod a lehetőséget, hogy megtaláld az "igazit". Az ismerkedés nem jelent azonnali párkapcsolatot.


A saját magadról adott jellemzés eléggé nagyképű. Mentálisan erősnek kapásból nem nevezheted magadat, olyan mértékű elvárásaid vannak, amik teljesen irreálisak. Ki szerint vagy szép külsejű (utálom, amikor pasikra azt mondják, hogy szép)? Miből gondolod, hogy fizikailag olyan tökéletes vagy? Miben vagy sikeres 22 évesen? Túl sokat képzelsz magadról. Azért vagy még egyedül, mert árad belőled az önteltség. Amíg ezt nem sikerül levetkőznöd, addig nem is fogsz normális lányt találni.

2020. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem megéri, én is vártam és megtaláltam.
2020. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13 rosszul fogalmaztam én nem vagyok ilyen csak számomra ez a ideál hogy ilyennek kell majd lennem nekem és a feleségemnek meg a házasságunknak , persze tudom álom ,
2020. dec. 7. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!