Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy futottatok az úton, és a szembe jövő busz, elkezdett lassitani? Most jöttem rá, hogy azthiszi fel akarok szállni buszra :D

Figyelt kérdés
Pedig csak futni akartam ;)
2020. dec. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

máshogy szokott,de az rendszeresen.

sétáltatom a kutyámat és a buszmegálló környékén is szeret szaglászni meg pisilni,mert tele van bokrokkal amúgy is minden.

és mivel ez egy nem sűrű környék,nincs a megállóban és a környékén senki más általában.

úgyhogy már rászoktam arra,hogy ha jön a busz és lassít már intek neki,hogy köszi ne állj meg.

a sofőr visszaint és gázt ad.


futásosról a rendőr fogócska ami eszembe jut.

ezt még unatkozó lakótelepen felnövő ifjúként játszottuk.

az a lényege,hogy sétál a banda este,és ha feltűnik a rendőrautó,akkor mindenki elkezd tiszta erőből futni.

erre a rendőrök behisztiznek,sziréna bekapcs,padlógáz mi meg a nevetésünket visszafojtva futottunk és bújtunk.

2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megálló nélkül? Nehezen. Inkább csak nem akart elütni egy idiótát, akinek annyi esze van, hogy az úttesten futkos, és ezen még röhög is.
2020. dec. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 te valami fogyatékos vagy?
2020. dec. 14. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!