Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el csak azért...

Miért ítélnek el csak azért mert soha nem akarok gyereket? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok az anyagiak nem jelentenének akadályt. Saját kertes házam van de valahogy engem ez a gyerek dolog nem foglalkoztatot soha.

2020. szept. 13. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%

Na a probléma ott kezdődik, hogy 27 éves “lány” vagy. Így nem csoda. Ha majd nőként gondolsz magadra és akkor is ezt mondod, komolyan veszem. Addig azt gondolom, meg fogod gondolni magad.


De egyébként nem baj, ha sose fogsz akarni. Nem kötelező. 27 évesen en se akartam sose. Most meg 7 hónapos.

2020. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Minden kib... nap megkérdezi ezt valaki. Fejezzétek már be!!
2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem mind1 hogy lány, vagy nő?


Nekem aztán oly mind1.


Amugy meg nem ismersz, azt se tudod milyen vagyok valójába.

2020. szept. 13. 21:28
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg minden nap megkérdezik. Már uncsik ezek a beépített provokátorok.
2020. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Ja ezt én is megkapom mindig. Miért nem? Majd meggondolod magad! Á, még fiatal vagy.


Gyereknek is utáltam a kisebbeket, nem szeretem őket, nem is akarok. Megértem azt, aki nem akarja magát lekötni és élete végéig pesztrálni valakit, meg állandóan ugrálni.


25/N

2020. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Én 30 fölött sem akarok gyereket. És akkor mi van? Az én dolgom, nem?
2020. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondjátok már el nekem, hogy az ilyen kérdéseket miért a gyerekvállalás kategóriába írjátok?
2020. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%
Mert természetellenes.
2020. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%

6 ha 30 fölött nem akarsz, azt komolyan veszem és valóban a te dolgod. Senkinek semmi köze hozza. De a huszonéveseket nem tudom komolyan venni. Részben a saját tapasztalatom miatt, meg hat van meg pár ismerősöm, aki sose akart, aztan most tologatja. Ezt a fajta dolgot tényleg csak 30 fölött tudom komolyan venni. Bocsi.

A 25 éves érvelése is. En is utaltam a gyerekeket. Most se szeretem a masoket. Csak a sajataomat. És? Az tok más.

Nem akarok en senkit rábeszélni, ti dolgotok. De arra, hogy nem akartok soha, térjünk vissza 10 év múlva.

2020. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

De azért idejönnek nyálat verni a gyerekvállalás kategóriába.

Van egy tippem hova menjetek. Facebookon van a Gyermekmentes övezet. Nektek való.

2020. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!