Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi értelme is...

Tulajdonképpen mi értelme is van így az életemnek?

Figyelt kérdés
Tengernyi mentális gondom van, amiktől nem bírok megszabadulni. Minden túlzás nélkül, a napom nagy részében csak arra gondolok, hogy hogyan ugorhatnék ki ebből az egész ,,játszmából". Ez a rengeteg sérülés lelki bántalmazásokból jött össze. Az évek alatt annyian kihasználtak, bántottak, hogy szociális fóbiás lettem. Képtelen vagyok megbízni bárkiben is. Viszont nagyon vágyok a szerelemre. Viszont félek attól, hogy ha valami csoda folytán összejönne egy párkapcsolat, szegény lány rosszul érezné magát mellettem. Ezt nem szeretném! Éppen ezért nem is ismerkedek, bár amúgy sem merek. Pedig nagyon érzelmes típus vagyok. De a pszichém sajnos nem egészséges, így még csak gondolnom sem szabadna a szerelemre. Nem érdemlem meg, mert nem vagyok rendben. Nagyon nem. Azt veszem észre, hogy napról napra nehezebb, és egyre jobban ellep a ,,gané", amiből igazából csak magam tudnék kimászni. De nem áll mellettem senki, ez így borzasztóan nehéz. Mások mindig rámförmednek, hogy ,,Fejezd már be az önsajnálatot!"... Blablabla... Ez nem önsajnálat, csak egyszerűen szétment az idegrendszerem. Megnyugvást a hobbim ad, de a rohadt iskola miatt nem bírom űzni a kedvenc elfoglaltságomat. De a szakma meg kell. Összefoglalva, mi értelme van úgy az életemnek, ha a két általam legnagyobbra tartott dolog (szerelem, hobbim) nem lehet szerves része?
2016. nov. 10. 18:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Amúgy rengeteg dolog közrejátszott az idegronccsá válásomhoz, de nem akarom megosztani itt, hiába anonim az oldal. Félek, hogy felismer valaki.
2016. nov. 10. 18:59
 2/24 anonim ***** válasza:
könnyű az idegrendszerre fogni mindent. Hol van az idegrendszernek a másik része, az öngyógyító ? Amelyik nem sajnálkozik, hanem végzi a dolgát, tesz, cselekszik, nem álmodozik, dolgozik ?
2016. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mr./Mrs. Empátiát láthattuk.
2016. nov. 10. 19:20
 4/24 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, te mindig, mindent acélos idegzettel vagy képes kibírni? Ugye, hogy nem?!
2016. nov. 10. 19:21
 5/24 A kérdező kommentje:
Esetleg értelmes válaszoló van itt, aki nem ,,jó magyar ember" módjára tud kommunikálni?
2016. nov. 10. 19:23
 6/24 A kérdező kommentje:
Vagy inkább tudjátok, mit? Gyeeeerteeeek, egész nyugodtan fröcsögjétek tele a kommentszekciót a kötekedő baromságaitokkal. Csak éppen részemről nem fog rá válasz érkezni...
2016. nov. 10. 19:26
 7/24 A kérdező kommentje:
Úgy értem, befejeztem az itteni tevékenységemet. Gondolhattam volna, hogy itt is az oravecznórán szocializálódott emberek fogják teleszemetelni a kérdésem. De a gyk-tól mit vártam, őszintén? Na, mindegy, egy próbát megért, viszon' lángos!
2016. nov. 10. 19:28
 8/24 anonim ***** válasza:

És mit vársz egy noname oldalon lévő noname emberektől


Megoldjuk a problémáidat helyetted?

Vagy mondjunk egy varázsszót és világbéke lesz?


Te életed, te tudod megoldani. dolgozz keményen napi 16 órában, hogy foglalkozhass a hobbiddal meg a szerelmeddel.


keress pszichológust aki segít feldolgozni a lelki gondjaidat.

2016. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én sem bízom senkiben, és nincs is ezzel semmi baj.

"egyre jobban ellep a ,,gané", amiből igazából csak magam tudnék kimászni."

Attól hogy nem egészséges a pszichéd még gondolhatsz szerelemre, lehet hogy pont egy párkapcsolat az, ami kisegítene téged, viszont jobb ha elrejted azt hogy mennyi mentális gondod van, mielőtt ezzel taszítanád a körülötted lévőket.

Azzal meg nem kéne egyáltalán izélned, hogy a lány aki veled lesz rosszul érzi majd magát.. Ez rohadt nagy marhaság. Ha rosszul érezné magát melletted akkor lelépne.

2016. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Neked valódi problémád van, gyakorin meg csak ilyen alap retardált kérdésekre tudnak válaszokat adni.

kek-vonal.hu

Ha akarsz itt kaphatsz online segítséget, meghallgatnak és segítenek.

2016. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!