Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyébként van állásom és...

Ha egyébként van állásom és tulajdonképpen el is vagyok ott van értelme feltölteni álláskereső portálra önéletrajzot?

Figyelt kérdés
Van munkám, tűrhető fizetéssel. Nem futja túl sok pluszra, pl külföldi nyaralásra, de nem éhezem, el vagyok belőle. Jól kijövök a kollégáimmal, el vagyok a munkakörömmel is, de valahogy úgy érzem ennél azért lehetne jobb is. Az önéletrajzom viszont félek feltölteni, mert mi van, ha meglátja a főnököm vagy ha hívnak valahová váltok és sokkal rosszabb helyre kerülök. Picit úgy vagyok vele, hogyha azon kívül, hogy nem igazán lelkesedem vagy nem érzek kihívást nincs más bajom, akkor a járt utat elhagyom a járatlanért. Nem tudom megérné-e.
2017. aug. 29. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már megfordult a fejedben, annyira mégse lehet jó, én mondjuk megpróbálnám.

Miért lenne baj, ha meglátja a főnök, bármely munkahelyről ki lehet lépni

2017. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezen agyaltam én is, én viszont megléptem, feltöltöttem, és küldözgetem is az önéletrajzokat. Hátha jön egy visszautasíthatatlan ajánlat. Én is tartok attól, hogy rosszabb helyre kerülök, de kockázat nélkül nincs nyereség...
2017. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vesztenivalód nincs. Rosszabb hely? Miben rosszabb pénzben vagy emberekben? Nem vágom én vagy 10helyen dolgoztam életemben és mindenhol voltak jó fej, átlagos, meg k*cs*g emberek is.
2017. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!