Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 60+-os szulok gyerekei, akik...

60+-os szulok gyerekei, akik mar kulon eltek, ti hogy tervezitek a karacsonyt? Hazamentek? En akkora kinban vagyok h mit csinaljak. Nyilvan a szulok szeretnek, de az en lelkiismeretem nem birna el, ha baj lenne.

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Anyám nem szeretné, nem megyünk. Anyós szeretné, hozzá megyünk.
2020. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem azért költöztem el, hogy hazamenjek.. Van saját család, velük töltöm az ünnepeket. Együtt ahogy kell. Majd a nagyszülőkkel beszélünk online.
2020. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyes válaszoló, értem, köszi hogy irtàl!

Kettes válaszoló, én sem ott lennék 24-26, de egy napot haza szoktam látogatni

2020. dec. 8. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mi megkérdeztük mit akarnak. rávágták hogy menjünk. megyünk.

az a baj, hogy értem hogy maraggyotthon, meg leszmégkarácsony, csak nem garantált hogy teljes létszámmal... mindenki odáig van hogy jajj meghalnak az emberek covidban, csak elfelejtik, hogy eddig is meghaltak meg ezután is meghalnak, és ha most nem megyek el, de tavasszal megöli a nagyit az influenza, nyáron agyvérzést kap vagy egy őszi vihar majd lesodor egy tetőcserepet és agyonüti, akkor az utolsó karácsonyán magára hagytuk... és hiába élte túl a covidot, már nem fogunk együtt karácsonyozni, hiába ígérgeti nyunyókáné cilike a tévében...

2020. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Abszolut igaz... nagyon nehez ez. Mert a mentalis egeszseg is orult fontos, es ha az nem oké, az is tud csunya dolgokat muvelni... sajnos.

En azt hiszem h par napig elotte meg boltba se megyek mar, csak kutyatsetaltatni, meg maszkban leszek, es elmegyek... mert szegeny anyum teljesen odavolt h egyedul lesz.... :(

2020. dec. 8. 23:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is persze az volt az elso hogy megkerdeztem, hogy mit gondol, es azt mondta, orulne... szovval betartom amit belehet, vigyazok amennyire lehet es remenykedem...
2020. dec. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!