Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy van egy...

Az miért van, hogy van egy pár hetes szakasz amikor nagy kedvem van tanulni és hosszú órákat tanulok de utána elmúlik és pár hétig megint nem tanulok semmit?

Figyelt kérdés

Ez a jelenség minek tudható be?

Múltkor éjjel-nappal tanultam nagy kedvvel, tele voltam motivációval, aztán elmúlt és most meg attól rosszul vagyok, hogy ha rá kell néznem a könyvre.


Ez mitől van? Már hosszú évek óta ezt játszom és nem tudok rájönni.



2020. dec. 9. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elkezdődött a nemtanulási szakasszal és máig is tart. :))) Azt tanácsolom, hogy amikor nincs kedved ne stresszelj, pihenj, hogy majd ha jön a másik szakasz legyen rá energiád. Én könyvet nem láttam életemben, sikeresen leérettségiztem, egyetemista vagyok. Ha te tanulni is szoktál periódusonként akkor nincs, hogy ne maradjon meg valami a fejedbeb. :)))
2020. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Persze amit megtanulok és fontos nekem azt megjegyzem.

Pl bioszból emeltezni szeretnék majd, amit eddig tanultam mind megvan de nincs energiám minden nap leülni és szorgalmasan tanulni.



Amúgy egyetemmel, hogy boldogulsz? Vagy ahhoz már másképp viszonyulsz?

2020. dec. 9. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulj minél többet, hogy sokat tudhass.

Meiner Meinung nach mögen die meisten Studenten lernen. Du solltest denken, was interessant für dich ist.


---Irén néni

2020. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2020. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!