Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyáshoz mindenképpen kell...

A fogyáshoz mindenképpen kell külön fogyókúrás szakasz vagy elég ha annyit eszünk, amennyit soványként ennénk, hogy súlyt tartsunk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha 50 kg-osként 1200 kalóriát ettem és ezzel tartottam a súlyomat, akkor ha most 60 kg-osként ha 1200 kcalt eszek, akkor lefogyok vagy csak tartom vele a 60kg-omat?

#mhhgm
2020. nov. 26. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ember energiaigénye nem csak a súlyától függ. Valószínűleg azért az igaz, ha nem is biztos, hogy most több az energiaigényed, tehát fogyni fogsz ezzel a kerettel. Sőt az is lehet, hogy túl kevés lesz neked.


Meg az is lehet, hogy ha a hormondrendszereddel is baj van, ha valamilyen anyagcserebetegség alakult ki, hogy nem sikerül így majd fogynod (ez esetben orvossal kell konzultálni).

2020. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen is és nem is.

Ha ugyanolyan az életmódot mint 50 kilósan, akkor fogyni fogsz 1200 kalóriával.

Ha pl 50 kilósan, 1200 kaloriával csak ültés egész nap, most viszont 60 kilósan egész nap mozogsz, akkor nagyon kevés az 1200 kalória, 1600-al is simán fogysz.

2020. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!