Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem elrontottam az...

Úgy érzem elrontottam az életem, de nem merek erről beszélni a férjemnek. Ti beszélnétek?

Figyelt kérdés
Nem a magánéleti részét, az rendben van. A tanulást, a karrierépítést, a külföldre költözést. 36 évesen már túl öregnek érzem magam ahhoz, hogy ezt mind rendbe hozzam. Elmondjam a férjemnek? Látja rajtam egy ideje, hogy rosszul vagyok. De nem akarom elkeseríteni, nem vele van a baj, hanem velem.

2020. dec. 9. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, hanem azzal a helyzettel, amibe kerültél. Mindenképp mondd el neki, mi bánt, akkor legalább együtt tudtok ötletelni, hogy min kéne változtatnotok, hogy újra sínre kerüljön az életed.
2020. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is lazán elmehetsz tanulni. Én most 26 évesen kezdtem levelezőn munka mellett az egyetemet. Előtte 22 évesen emelt érettségit csináltam. A szaktársaim zöme öreg 40-50es korosztály. Nem rosszul kell lenni hanem tenni.
2020. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még jó formán el sem kezdtem a saját életemet és már most azt érzem,hiába voltam munkámból adódóan több országban teljesen reménytelennek érzem magamat 22 éves kisfiú vagyok.

Szerintem mond el neki,biztos vagyok benne hogy ő meg fogja érteni,van egy olyan személy az életében akivel ezt meg oszthatod ezért tovább ne várj, sok sikert.

2020. dec. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, 26 évesen én is belefognék. De én 36 vagyok, az teljesen más. Gondolkodom, hogyan lehetne rendbe hozni a dolgokat. Köszönöm a kedves tanácsokat!
2020. dec. 10. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

De nem mit értesz karrierepites alatt? Nem szereted amit csinálsz, vagy csak nem jó helyen vagy a szakmadon belul? Biztos hogy boldog lennél úgy? Lehet hogy anno nem.veletlenul valasztottal másik utat.

Messze kerültél a szeretteidtol? Miért hoztad meg ezt a döntést? Lehet akkor sem tudnál velük többet lenni, ha nem mész külföldre, mert mindenki hajt a több pénzre és idő még nem marad...

2020. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!