Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 👋🏻Más is így tudja kezelni a...

👋🏻Más is így tudja kezelni a dolgokat? 17/L

Figyelt kérdés
Ha mondjuk bánt valami, szakítanak velem vagy ilyesmi én mindig nyugodt vagyok. Belül szenvedek, csendben, ha nem is múlik el, el tudom viselni. Próbálom magam lefoglalni. Csak nyugodtságot érzek. És csak magammal foglalkozok ilyenkor, szeretek egyedül lenni. Más is van így? Más hogy kezeli az ilyesmit? 🙂

2020. dec. 11. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha így van, akkor ez nagyon egészséges.

Lényeg, hogy sérülés nélkül dolgozd fel és lépj tovább.

2020. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen vagyok én is. Amennyire megvan ennek az előnye, úgy a hátránya is szerintem. Én hetekig nyugodt tudok maradni, aztán egy gyengébb pillanatban egy rossz nap után, mikor egyedül maradok a gondolataimmal előtör minden a felszínre, és olyankor a poklot élem át. Másnap mintha mi sem történt volna.

Ezeket a dolgokat is meg kell élni valahogy, és kiadni magunkból, mert nem jó ha el vannak fojtva.

22L

2020. dec. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kerdes, hogy nyugodt vagy-e, vagy tudat ala fojtod el, es megbosszulja magat. Elobbi esetben bravo, utobbinal sokkal jobban jarnal egy instant kiborulassal, mint mondjuk egy kesobbi titokzatos emesztesi panasszal. Pasikra jellemzo ez inkabb.
2020. dec. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha nem számitott akkor igen.
2020. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!