Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
Ma temettük egy 46 éves rokonunkat agyvérzést kapott, a Pap beszélt hogy: Testvereim halálunk után nem szűnünk meg létezni csak a Fizikai-biológiai hus ver testünk hal meg! A Lélek kimegy a testből Isten elé áll Mennyei Atyank meg ítéli az illetőt hogy élt stb, és eldől hogy az örökkévalóságot a mennybe vagy a pokolba tölti e. Én úgy gondolom valami van a halál után dehogy mi senki se tudja. 22F , katolikus vallású.
2020. dec. 12. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Olyan "élet" amit a keresztény vallások alítani, szerintem biztosan nincs.

Sokkal inkabb energiákról beszélhetünk, és azok megmaradásáról... valószínűleg mit sem számít, hogyan elünk.

2020. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy az én válaszom az, amit hallani akarsz, de én stroke túlélő vagyok, voltam kómában és agyműtétem volt. A kómából semmire sem emlékszem, nem volt mennyei élményem akkor sem, amikor kezdtem realizálni mi történik, így szerintem nincs túlvilág. De gyors maga az agyvérzést, én úgy érzem békésen távoztam volna ha ott meghalok.
2020. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Paradoxon.

Vagy nincs élet a halál után, vagy nincs halál az élet után.

2020. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Az élet a halál előtt van. Csak ezt sokan nem veszik észre... várnak egy újabb esélyre 50 éven keresztül..
2020. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es igazad van.
2020. dec. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!