Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem tönkrement az egész...

Úgy érzem tönkrement az egész életem, és nem is látok semmi lehetőséget? 21/l

Figyelt kérdés

Egyetlen egy dolgot nem tudnék megemlíteni, amit szeretek az életemben. Nincsen semmi. Egyetemre járok és utálom, úgy érzem nem nekem való, nincsenek sikerélményeim és most még csúsztam is egy félévet. Úgy érzem, hogy ez egyáltalán nem érdekel és soha nem szeretnék semmi ilyesmivel foglalkozni, de nincsen jobb ötletem sem. Nem merem otthagyni, mert nincsen semmilyen B tervem. Ennyi idősen már öregnek is érzem magam, szinte semmilyen más szakra nem vennének fel, megfogyatkoztak az állami féléveim, nem lenne pénzem a tandíjra és igazából nem tudnék olyan szakot mondani, ami biztosan érdekelne és menne is. Ugyanúgy, szakmák között sem találtam semmit és munka terén sem tudom elképzelni magam (még diákmunkásnak sem vettek fel sehova...). Nincsenek igazi barátaim, csak egy-két felszínes haveri kapcsolat. Nincsen és nem is volt soha párkapcsolatom. A családommal is "semmilyen" a kapcsolatom, nem rossz, de nem is jó. Nincsen olyan hobbim sem, amit valójában szeretek, szívesen csinálom és jó lennék benne.

A környezetemhez képest tulajdonképpen mindenben le vagyok maradva, mindenben rosszabb vagyok másokhoz, mindenben el vagyok késve, nincsen senkim és nincsen semmim. Semmi tervem nincsen a jövőmet illetően sem és fogalmam nincsen, hogy mit tudnék kezdeni magammal.


2020. dec. 14. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz helyzet

Próbáld megtalálni mégis az apró örömöket az életben , más megoldás nincs

2020. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő! És igen, az élet apró örömökből áll, csak meg kell találni. Nekem is nehezen ment, pedig ott volt az orrom előtt, csak nem vettem róla tudomást.
2020. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Szia!

Ne keseredj el csak próbáld megtalalni amit tenylegesen szeretsz csinalni. Talad meg onmagad. (PSzichologus/30)

2020. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Balázs98765432100123 válasza:
Próbálkozz, legyél nyitott bármi dologra, egyszer befog jönni az a dolog amire azt mondod 'fhu hát ez maximálisan én vagyok'. Ne add fel. Tanulni egyébként meg sosem késő.
2020. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 October15 ***** válasza:
3.: Ennyit tanítottak pszichológián? :D Fuh még szerencse, hogy csak 2. szaknak fogom elkezdeni mert valamennyire jól jön a kutatási témámhoz. XD
2020. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Úristen, ugyanez vagyok srácban és egy pár évvel idősebben. Kicsit könny szökött a szemembe, hogy mennyien vagyunk az út szélén, reménytelenül. Valamiért a mi generációnk extrém módon el van hanyagolva.
2020. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 October15 ***** válasza:
14%

Ez a "tönkre ment az életem"? :D Fuh de alacsony a tűrésküszöbötök. Ezt nálam átlagos hétfő reggelnek hívják kb. Jó leszámítva azt, hogy én legalább nem vagyok szar abban amit csinálok + ha régen is de legalább becsúszott 1-2 bnő. XD Cserébe viszont egész jó sansza van, hogy max 1 éven belül feldobom a pacskert ha meg mégsem akkor az élettartamom hát nem lesz túl vaskos. De még ez sem a "tönkre ment az életem" kategória.


Hogy az emberek mennyit tudnak picsogni a szimpla középszeren... nem az insta szétfilterezett világához kellene mérni a valóságot. :)

2020. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
#7: Igazi tuskó vagy, fát lehetne hasogatni a hátadon. De azért erre ne legyél büszke.
2020. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 October15 ***** válasza:
0%

8.: Hello ügyeletes SJW. :D


21 évesen bőven tud kezdeni új szakot, ha végez a mostanival akkor a diplomájával jelentkezhet kb témába vágó más BA szakra, lehet részletfizetési kérelmet beadni stb stb...


21 évesen még nem volt pasija: Hmm pl Szandinak sem [egyik régi oszt. társ] az első pasija egyben a férje is lett. XD kek


Vagy az itt a hatalmas probléma, hogy olyan semmilyen a kapcsolata a családjával? A semmilyen nálam azt jelenti, hogy se nem jó se nem rossz csak egyszerűen van.


Azért ez nem éppen az élet elcseszésének a definíciója. :)

2020. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
#9: Nem vagyok SJW, de úgy gondolom, némi szociális érzékenység azért alap dolog. Nem tudod, mi vezet el idáig egy emberben. Sose ítélkezz, mert lehet, hogy ez a lány egy nehezebb keresztelt cipelt itt, mint bármelyikünk együttvéve.
2020. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!