Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Orbán elvette tőlünk, fiatalok...

Orbán elvette tőlünk, fiataloktól a szilveszter lehetőségét, megfosztva korosztályunkat az élet élvezetétől! Miért tehet meg bármit ez az ember? Otthon kell kuporogni mindenkinek egész szilveszterkor? Milyen kommunista rendszerben élünk?

Figyelt kérdés
szilveszterkor 8-kor haza kell kotródni, mert orbán úgy döntött? Hát milyen világot élünk? Egész szünetben egy bulit sem tarthatunk, mert a rendőrök és katonák begyűjtik azokat akik 8 után az utcán vannak?
2020. dec. 7. 14:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy egy világjárvány közepén vagyunk.
2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavar, hogy naponta 100+ ember hal meg a korlátozások mellett is? Biztos jót tenne a statisztikának a sok száz/ezer fős bulizás együtt, hiszen anélkül nincs újév.

Nem haza kell kotródni, hanem otthon kell ülni a seggeden aznap is.

2020. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Naponta eddig is meghalt több száz ember! Az éves halálozás 10K Magyarországon! ezt oszd le napi szintre! Szóval hagyjuk már! Itt arról van szó, hogy míg ők gang-bang partikon orgiáznak, mi otthon kell, hogy maradjunk!
2020. dec. 7. 15:03
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor csinálj házibulit, ha ez ennyire alapvető szükséglet. Vagy kihívják rád a rendőröket, vagy nem. Vagy részt vesz majd rajta egy tünetmentes hordozó, vagy nem. Vagy körbefertőz mindenkit akik erős fiatal szervezetének meg sem kottyan a dolog, de otthon a kevésbé erős szülőt/nagyszülőt megöli, vagy nem. Bulizásnál nincs fontosabb. Talán csak a gyúrás, és ott is szereztek már fekete pontot, hiszen az is zárva.
2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen jogosnak tartom.

A sok tuzijatek okozta baleset, detox, es ehhez hasonlok miatt iden remelhetoleg nyugalom lesz. Nem durrogtattnak mint az orultek.

2020. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Én pedig pont attól félek, hogy nem lesz nyugalom...

Aki eddig bulizott, ivott, tűzijátékozott, most otthon fogja ugyan ezt... Zeng majd minden a házibuliktól, és biztos vagyok benne, hogy lesz olyan hülye, aki a petárdát, tűzijátékot majd az erkélyről/ablakból szórja, vagy éppen társasházak belső udvarán.


A rendőrségnek pedig nem lesz kapacitása kiszállni minden bulihoz.

2020. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Ezektől hiába kérdezed. Mindegyik kivénhedt negyvenes. Nekik már nem számít a buli. Annyi a dolguk, hogy szidják a fiatalokat és istenítsék Orbán királyt. Ezt a világjárvány dolgot meg hagyjuk. A pestis meg a spanyolnátha világjárvány volt. Kérdem én: Milyen járvány az ami 10 nap pihivel elmúlik :D. Ostoba lett a világ.
2020. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%

Engem jobban felháborít, hogy 2500 milliárdos hitelt vett fel 30 évre. És hogy meg fogja vétózni az 1500 milliárdos EU támogatást. Meg hogy ki akarna lépni az EU-ból.

Ezek nagyobb problémák, mint a bulizás.

2020. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

Majd ha a nagy bulizás miatt meghal egy szeretted a vírus miatt, légyszi tedd fel majd magadban ezt a kérdést 🙂


Nekem pl 2 hete halt bele egy családtagom a vírusba és csak dolgozni jártunk, mégis elkapta ő is. 25 vagyok, nem vagyok öreg, de ha most minden ilyen csököttagyú betartaná a szabályokat akkor minél hamarabb vége lenne ennek az egésznek. De aki egy világjárvány idején azért panaszkodik mert anyu, apu pénzét nem tudja elinni, úgysem érti meg.

Nőjetek már fel és gondoljátok át ezt a helyzetet. Ennél a vírusnál az a baj hogy észre sem veszed hogy fertőzött vagy, tovább tudod adni, akár barátnak, akár családtagnak és akinek gyenge az immunrendszere belehal. De amíg nem hal bele egyetlen egy családtagod sem úgysem fogod ezt megérteni a diónyi agyaddal.

Mert aki képes gondolkodni, felfogja ezt a helyzetet és beletörődik, nem vinnyog mint valami szopós macska hogy nem tud szilveszterkor bulizni.

2020. dec. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9-es - az influenzánál észreveszed, hogy elkapod? Nem. Belehalhatsz? Igen!

Ráknál észreveszed, hogy kialakul? Nem. Belehalhatsz? Igen!


Ha nem élsz, és mindentől félsz, akkor lesz egy hosszú, üres, lapos életed, anélkül, hogy igazán tudnád, mi is élni, égni, felrobbanni a gyönyörtől, átutazni a világot, szabadnak lenni!

2020. dec. 8. 06:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!