Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez esetben mit lehetne tenni?

Ez esetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori, de igyekszem röviden, tömören megfogalmazni.

Van egy nagyon jó barátnőm Petra, és van az exe, Bence.

Nos, Petra idén kb. okt.-nov. környékén szakított Bencével.

Az a helyzet, hogy amikor minden szipi-szuper volt köztük, és ugye a karantén alatt (még tavasszal) nem tudtak találkozni, így csináltak olyat, hogy “olyan” képeket küldtek egymásnak. Szerencsére nem “durvákat”, Petra a seggéről és a melléről küldött képeket (egyébként nem igazán lehet felismerni rajta), Bence pedig a nemi szervéről.

Térjünk a lényegre.

Hogyan lehet ezt megakadályozni, hogy a képek kikerüljenek?

Nyilván vállalni kell a következményeket, persze.

Petra szerelmes volt, bízott benne, későn látta be, hogy felelőtlen volt.

Bence azt mondta kitörli mindenhonnan a képeket, de mi van hogyha valahova titokba el vannak mentve ezek a képek, és egy idő után bosszúból kirakja?

Mondta, hogy kitörölte, de mi van ha mégsem?

Mondta, hogy nem teszi ki, de mi van ha mégis?

Ilyen esetben mit kell tenni?

Nyilván ciki, és szerintem nem ez az egyedüli eset, de más ha valaki kívülálló, és más hogyha valaki benne van/lehet egy ilyen helyzetben.

A rendőrség foglalkozik ilyenekkel? Megérné hogyha felkeresnénk őket akkor, ha Bence kirakja a képeket?

Szeretnék segíteni Petrának és mellette állok, bármi legyen, de nem igazán tudjuk mit csináljunk, hogyha ez megtörténne valaha.

Köszönöm a válaszokat, elnézést ha hosszú lett és ha hülyéül fogalmaztam!

20/L



2020. dec. 15. 00:50
A kérdező szavazást indított:
Van értelme rendőrséghez fordulni.
Nincs értelme rendőrséghez fordulni.
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Még nem történt semmi, tehát felesleges ezen rugózni.

2. Ha nem lehet felismerni a képeken a csajt, akkor szintén felesleges ezen rugózni.

3. Ti is visszaélhettek a csávó képével.

4. Neked mégis mi közöd ehhez az egészhez?


Amúgy nyilván nem törölte ki, de ha értelmes, akkor nem fogja kirakni a képeket a netre. Kérdés, hogy milyen sráccal is jött össze anno a te Petrád...

2020. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy Petra?
2020. dec. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Mi közöm hozzá? A legjobb barátnője vagyok és szeretnék neki segíteni.

#2 Nem, nem én vagyok.

2020. dec. 15. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem akkor, ha kikerultek a kepek, erdemes menni rendorsegre, lenyegtelen hogy felismerheto e rajta vagy sem, ez akkor is serti a szemelyi jogokat, markirol is van szo.
2020. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!