Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsozeatya és a párja illetve...

Zsozeatya és a párja illetve leendő gyermeke?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem akarok túl személyes kérdéseket feltenni. Azóta nézem Zsozet mióta elkezdte a videózást és beszélgettem is vele sokat régebben, illetve minden nap nézem a videóit és azokat is simán megnézem amiket ezerszer is láttam, de engem az érdekelne, hogy a jelenlegi párja, az a Nyuszi? Vagy nem? És tényleg feleségül vette? Meg azt lehet tudni, fia vagy lánya lesz-e? Ezekről sajnos lemaradtam, mivel egy időben nem volt Facebookom és nem tudtam a streameit folyton nyomonkövetni.

2020. dec. 16. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem ad semmit ki a csaladjarol.

Ertheto okokbol. Ez nem tartozik senkire sem.

2020. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Az az igazság ezek az információk Twitch időszakban mind láthatóak voltak, minden titok nélkül.

UI: Nem a Nyuszi

2020. dec. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
1000 éve nem Nyuszi
2020. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Csak tudnám miért kaptam én is, meg a másik valaki X-et....ez nem volt titok, se olyan, amit ne lehetne tudni, főleg mostanság, ráadásul semmi magáninfó nincs benne, hiszen így se tudni ki az illető, de ez már nem is mostani dolog.
2020. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a Nyuszival anno szakítottak mivel mint mondtam, folyton nyomon követem, és akkor is aktívan néztem, jelen voltam amikor különváltak. De néha a barátnőjének (akit mostanság feleségének hív) nagyon hasonló a hangja a Nyusziéhoz.

Annyit tudtam már, hogy van 2 kamasz fia, egyik ha jól tudom, 12 a másik 14 és a nevük Olivér és Attila.

Most kérdeztem őt a mai streamben amire végre válaszolt is, a születendő gyermeke neméről és KISLÁNY! :)

2020. dec. 20. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a 3. gyereke született meg most? Egy oldalon olvastam. Én azt sem tudtam, hogy van barátnője meg azt sem, hogy gyerekük lesz.
2021. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zsoze amúgy hány éves? 30-32 körül van nem?
2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!