Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki szereti Zsozet? És...

Van aki szereti Zsozet? És van akit idegesít?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mert nem mindig vicces ahogy beszél, a sok b.zizás, rák kiesz, f.sz.po meg stb :D


Csak hallagattom ahogy más hallgatja :D

De nem mindenki más stílusú úgyhogy csak kíváncsi vagyok más ismeri e, meg mi a véleménye



2020. dec. 8. 20:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De mindenki más *
2020. dec. 8. 20:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsozé eredeti énje egy normális ember. Szokott jótékonykodni is és nagyon ember szerető. A Zsozéatya dolog neki egy karakter....olyan mint Bud Spencer és Carlo Pedersoli....ugyan az mindkettő, meg mégsem. Szóval aki az alapján ítéli meg, amit lát ne tegye, tudom nehéz, mert én is így voltam először, de próbáljátok úgy nézni, mintha valami elcseszett vígjátékot néznétek, minden a vicc kedvéért van, semmi más célja nincs. Szoktak komoly adások is lenni, csak azok ritkábbak!
2020. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzaszolast, igazából a csúnya beszéd ami nem tetszik mert már így beszél velem zuram is és néztem már párszor voltak vicces részek nekem is de mint olyan aki nem nézi folyamatosan meg nem ismeri úgy nem akarok róla véleményt mondani :D csak bántó hogy utanaoza.. :D
2020. dec. 8. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Rajta kívül, akiket lehet látni, hogy csúnyán beszélnek liveokban (más streamerek), vagy GTA RP szinten minden túlzás nélkül állíthatom, hogy

többsége olyan is alapból, de Zsozé nem....van vele interjú is YT-on, újságokban, utána lehet keresni egy teljesen nyugodt embert láthat mindenki, aki szeret nagyokat dumálni, vicceskedni. Többi társa szintúgy ilyen, akikkel játszik egy csapatban.

UI: Hát mondjuk az hogy így beszélnek veled, az tényleg nem szép, persze attól függ az is, hogy ez miben nyilvánul meg pontosan, mert hát vannak olyan kulcsszavak és szösszenetek, amit csak Zsozé nézők tudnak, hogy mi.

2020. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem idegesít, sőt. Az odáig rendben van, hogy nagyon sajátos humora és magának való kommunikációja, de egy nagyon szórakoztató, sokoldalú személyiség. Nagyon tehetséges és értelmes. Azt amit pedig elért önerőből, le a kalappal. Oké, sokat változott, de én már azóta nézem, hogy elkezdte, napi szinten, nem telik el úgy nap, hogy legalább egy videóját ne néztem volna meg, még akár azt is amit kívülről fújok. Nekem nagyon közeli ember, nem unalmas mint a legtöbb streamer. Beleteszi magát, nem csak birka arccal mered a játékba, hanem jelen van és nem laposodik el.
2020. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

2014-15 körül valamilyen szinten újdonságnak számított, de már akkor se nevettem az ilyeneket, bizonyos kor felett már nem vicces az ilyesmi...

ebből is látszik hogy a követőtábora 15-18 év körüli gyerekekből áll, amivel nincs semmi baj.

2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os

Akkor meglepődnél, hogy 30-60 éves korig is vannak, nem is kevesen! És sokan egyáltalán nem 0-ák IQ szinten vagy bármi hasonló!

2021. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es


Az lehet, de többségben az általam említett korosztály van, erről beszélt Zsozé is, mivel a van statisztika!

2021. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na igen a többség, úgy már más, ezt aláírom, meg is látszik a játékokkal kapcsolatban, amit látszik, hogy mekkora a nézettség, igaz mindig van kivétel, amikor egy idősebb bolond, vagy egy fiatal normális, de ez a lényegen nem változtat, azért alapjában ténylegesen toxic emberek követik, akik tipikus mai hülyeségeket megcsinálják, például utánozzák egymást és azt hiszik jópofák stb. Néha már Zsozé maga sem tudja, hogy kinek higgyen, vagy kinek ne, egyáltalán mit szóljon vissza és a sok fanboy, aki meg tövig benne van meg nem fogja fel, hogy hülyén viselkednek!
2021. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9


Értelek, én nem néztem őt rendereszen, 2014-15 körül láttam 1-2 élőjét, ennyi.

De pár interjút megnéztem.


Egyébként ne érts félre, a korosztályos dologgal nem azt akartam mondani hogy buta lenne aki nézi őt!

2021. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!