Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért viselkednek...

Az emberek miért viselkednek másként társaságban és miért nevetgélnek a semmin a munkahelyükön?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert jó arcnak akar mindenki tűnni, de az egész egy illúzió és ezzel mindenki tisztában is van.
2020. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha önmagam lennék egy társaságban, valószínűleg mindenki utálna ott. Nem vagyok egy mézesmázos, vigyorgó és sggnyaló típus, ezért nem szoktak kedvelni. Bizonyos társaságban azért próbálom minimálisan megerőltetni magam, mindenesetre vihorászni meg nagy szerepet nem szoktam játszani se a munkahelyen, se máshol.
2020. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nevetgélés... hmmm. Valamiért az ember jobban nevet társaságba. Sőt ha vigjátékot is néznek akkor is társaságba jobb. Nemtudom miértxd pszichologia
2020. dec. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-én máris kedvellek!
2020. dec. 17. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én társaság nélkül is simán "nevetgélek a semmin". sokkal jobb az élet így, mint folyton elégedetlenkedő szardarabnak lenni.
2020. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ez a két véglet van?
2020. dec. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!