Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagálnál arra hogy...

Mit reagálnál arra hogy veszel egy szerettednek csak úgy valami kis meglepetést, és egy harmadik személy is irigysegysegből pár napra rá vesz neki valamit?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Irigységből nem szokás ajándékot adni.

Több féle dolog motíválja az embert, hogy ajándékot adjon,de az irigység nem tartozik közé.

Nem szólnék semmit, hiszen nem kizárólag nekem van jogom ajándékot adni.

2020. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem érdekel, az ajándékozás nem lóverseny. Édesanyámnak pl nem adok idén tárgyi dolgot, hanem megölelem, megcsókolom, megnevettetem, segítek neki mindenben. Ennek jobban fog örülni, mint 2 pár zokninak.
2020. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szeretted bizonyára érzékelni fogja azt, hogy a második ajándék nem neki szól, hanem csak felhasználták őt és az ajándékozást visszavágásra. Van ilyen, én sajnálnám, hogy (m)ilyen gyerekes.
2020. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vennék még egy ajándékot, hátha a harmadik személy még többet vesz neki, így jól járna a szerettem.
2020. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!