Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megváltoztatom a nevem...

Ha megváltoztatom a nevem (harmadik név levétele) akkor otp gépkocsi nyereménybetétemet nem tudom visszaváltani?

Figyelt kérdés

Csak név van rajta ami azonosíthatna. Vagy név nélkül akárki vissza tudja váltani pénzért igazolás nélkül?

Egyébként nem nyertem még vele, nem is fogok:D Csak jó havonta megnézni hátha, de ha egyszer visszaváltanám és nincs harmadik nevem (nem egyezik az igazolványomon a név a beztéten lévővel) vissza adják-e a pénzt?



#név #bank #keresztnév #névváltoztatás #OTP #szerencse #OTP Bank #otp gépkocsi #otp gépkocsi nyereménybetét #vezetetéknév
2019. márc. 5. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja akárki visszaváltani, szép is lenne. Visszaadják a pénzt, de szerintem jelezni kéne az OTP-nek a névváltozásodat.
2019. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!