Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eldöntöttem hogy jövőre suli...

Eldöntöttem hogy jövőre suli mellet el fogok menni dolgozni hogyan készítsem fel magam erre ?

Figyelt kérdés
Tehát jövő januártól áprilisig fogok dolgozni suli mellet ,az a igazság hogy cukros vagyok és elég fáradékony de nem érdekell , inkább a mentálisan lesz nehezebb hogy 4 hónapon át mimden nap jópofini kell emberekkel meg minden , hogyan készítsem fel magam erre , és szerintetek 4 hónap gyorsan elmegy ?

2020. dec. 18. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj frontvájárnak, ott nem kell jópofizni senkivel. Meg amúgy se, ha csak nem az lesz a munkaköröd. Nem, 4 hónap nem telik el gyorsan amúgy.
2020. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es hát ettől tartok én is de hát valamit muszály lesz csinálnom mert fszom kivan
2020. dec. 18. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy egy csomó helyre beadtam az önéletrajzom mert volt ahol azt mondták hogy hát jaj nincs szakmai tapasztalatom ,múltkor meg jelentkeztem egy sofőr munkára és ott meg azt mondták hogy jaj túl fiatal vagyok meg ilyesmi , amúgy elmennek a f@szomba nem elég hogy itthon magyarországon full szarok a fizetések plusz az átlag életszínvonal még az embernek kell könyörögni munkáért vicc
2020. dec. 18. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha suli mellett mész melózni, akkor az diák munka lesz, nem? Melyik az a debil cég, ami ezt szakmai tapasztalathoz köti?
2020. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem diákmunkába megyek okj tanfolyamot tanulok plusz a diákmunkák még szarabbul fizetnek
2020. dec. 18. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező jól leírtad ez magyarország egy vicc
2020. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most rengeteg a munkanélküli,ez januárra csak rosszabb lesz,jobb nem . Talán erre készülj a legjobban,hogy nehéz lesz munkát találnod .

Ha sikerült,akkor már hamar elmegy 4 hónap ,legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2020. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!