Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is eldöntötte hogy párkapc...

Más is eldöntötte hogy párkapcsolat nélkül fogja leélni az életét?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Persze, minden búvalb++szott 13 éves tini eldönti.
2020. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen, be is tartom.
2020. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Na persze, biztos vagyok benne, hogy bár rengeteg lehetőség adott a számodra, ez teljes mértékben a saját döntésed. Semmi kétségem afelől, hogy ezt nem a saját magad nyugtatására meséled be magadnak, hanem azért maradsz egyedül, mert te teljes mértékben így akarod :D
2020. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2020. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Mióta eldöntöttem, azóta egymásnak adják a csajok a kilincset és mindegyik meg akar téríteni...
2020. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont ma jutott eszembe, hogy felhagyok a párkereséssel egy jó darabig. 25 éves meleg férfi vagyok, interneten szoktam ismerkedni, de esküszöm, hogy senki nem normális. Kb. 5 éve kezdtem el társkeresőzni, túl vagyok egynéhány dolgon. (Kivéve párkapcsolat.) Rengeteg negatív történetem van, és nem a külsőm miatt nem találtam meg a párom, ez 100 százalék.
2020. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a célom.
2020. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Jaja, de ez addig tartott amíg nem jött olyan személy az életembe akivel tényleg boldog vagyok és el tudom képzelni a jövőt. Előtte én sem akartam senkit.

A legtöbb fiatalnál eddig tart.

2020. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
14 évesen döntöttem el amikor felhagytam a kondizással. Most 21 vagyok és azóta 5 alkalommal beszéltem nővel 4 percnél tovább, köztük kettő érettségiztetett.
2020. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én eldöntöttem, egy lányra lett volna szükségem az életemben, őt elb_tam, meg már a külső amúgyse eleg semmi értelmes csajra, de ha lenne is valaki, akárki, az egész világon, mindig az a lány lenne eszemben, pedig nem is voltunk együtt 😂, de ő benne minden ott volt, mintha isten küldte volna, hogy tessék itt van álmaid nője.
2020. jan. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!