Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy minden...

Hisztek abban hogy minden fejben dől el? Gyereként nagyon féltem az öregedéstől és eldöntöttem nem fogok öregedni, közel a 40 évhez 25 -28 nak néz mindenki, sőt van aki 20-23 (többit lent írom )

Figyelt kérdés

Semmi praktika semmi kence fice,ráadásul volt 1 nagyon brutál kapcsom volt még megkimlve sem oltam,a melóm is férfi munka ...

a betegséggel is úgy vagyok semmi gyógyszer csak gondolatban meggyőzöm magam hogy minden oké lesz ,pozitivan állok a betegségekhez is

38.7 lázzal is felkellek nem veszek tudomást a betegségről,,munkába megyek másnapra kutya bajom

ti hisztek a pozítiv gondolkodásban ??

valakinek hasonló eset esetek?


2016. márc. 23. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet meg az öregedési hajlam inkább genetika kérdése.Ha eltekintünk az extrém esetektől mikor valaki szét drogozza bulizza issza magát és 25 évesen már mosottszar 40-es a kinézete..de ha két ember kb egyformán él akkor ott a genetika a döntő.
2016. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig hiszem, hogy én nyerem meg a lottót a héten és nem.. pedig évek óta játszom.


Hittem benne, hogyha szerzek egy szakmát, amit tudok is csinálni, akkor lesz egy jól fizető állásom... Nem így lett.


Hittem abban, hogyha üzleti tervet készítek profikkal, és mindent az ott leírtak szerint csinálok, akkor lesz egy sikeres vállalkozásom az elvárt vevőszámmal. Nem így lett.



Szóval nem, már nem hiszek benne.

2016. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A pozitív gondolkodásban hiszek, de amit leírtál, annak ahhoz semmi köze. Az öregedés genetika, nem gondolkodás kérdése. Lázzal felkelni és dolgozni menni pedig egy lábon kihordott tüdőgyulladás vagy szívizomgyulladás lehetősége, amit majd évek múlva fogsz sajnálni.
2016. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Elvégre, Jimmi is fejben számolta a golyókat. Az is fejben dőlt el.
2016. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha ha ha utolsó tán bohócot reggeliztél ? nagyon poénos vagy :D
2016. márc. 24. 17:01
 6/6 anonim válasza:

ebben van valami mert én is ugyanígy vagyok, azt vallom hogy én 70 évesen is fiatal maradok és kész

amásik meg hogy nem érdekel a korom.

uyganez, 33évesen 22-25-nek néznek.

Ez sztem egyfajta önbeteljesítő jóslat.

2016. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!