Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan találtál rá a...

Mikor és hogyan találtál rá a Gyk-ra? És mi fogott meg itt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Még anno, amikor nem volt fészbúk, hanem fórumok voltak, akkor találtam, mint egy a sok közül. De legalább hazai, lehetett társalogni, ismerkedni, meg miegymás.


Persze később mindez eltűnt, ma már csak a reklámozás az oldal célja, mi meg csak trollkodunk, a látogatók 99,9999999999%-a meg 12 év alatti, ami qrvára idegesítő.

2020. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Eleinte a GyK elég finnyás volt, egy praktikus motorral még a szar szót sem engedte leírni..bevallom tetszett, de fárasztó volt. Nem tudom mikor keveredtem ide, de biztosan véletlenül...asszem a gúgliban találtam...


Ma már lazábbak, ha nem szeretném, akkor most nem válaszolnék.


Hajrá GyK!


Hogy miért vagyok itt? Mert ennél több szórakoztató írás nincs sehol..nálam a jutub az első, a tiktok a második, és a gyk a harmadik..ezekben a nehéz időkben ők tartják a lelket bennem.

2020. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár évvel ezelőtt találtam rá az oldalra, miután a Google egyik első keresési találta volt. Többször ugyanígy szembejött velem az oldal, úgyhogy úgy döntöttem regisztrálok.

Hébe-hóba feljárogattam, de nem igazán foglalkoztam annyira vele, bár, amikor igen, akkor elég hasznos volt. Végül március óta aktívan használom és én is kaptam segítséget, és mások válaszából/ reakciójából kiindulva én is tudtam segíteni másoknak :) A vírus kezdete óta eléggé lecsökkentek a másokkal történő interakcióim, szóval valamilyen szinten itt pótolom őket.

(félreértés ne essék: nem trollkodni járok ide)

2020. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy iskolai házi feladat miatt kutatómunkát végeztem 2015-ben, hatodikosként, amire keresnem kellett, arra a választ itt találtam meg.


Attól a pillanattól kezdve időnként felnézegettem ide, de csak 2018-ban regisztráltam fel és azóta aktív vagyok, a jelenlegi járvány helyzet miatt ez az aktivitás részemről nőtt, szerintem jó kis oldal ez, minden trollkérdése ellenére is.

2020. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az interneten történő böngészés közben akadtam rá az oldalra.Láttam milyen sok téma van,gondoltam, ha regisztrálok ,sok kérdésre találhatok választ.Később láttam ,hogy vannak szexualitással foglalkozó oldalak is, elkezdtem olvasni mivel előtte nem volt semmilyen ismeretem főleg a "mássággal" foglalkozó dolgokkal kapcsolatban.Volt mit megtudnom,elképedtem a kérdéseken, a rá adott válaszokon, rájöttem, hogy lennének dolgok amik érdekelnének ezek közül, de mivel 50s pasi vagyok ,számomra csak az olvasás öröme maradt.
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!