Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Üdv! Valaki esetleg nem...

Üdv! Valaki esetleg nem tudja hogy a NAV nyomtatvány kitöltő programján belül "IGAZOL" nevű nyomtatványnál hol/hogyan tudom bejelölni hogy az Illetőségigazolást Angolul is el küldjék? Olvastam hogy ezt külön be lehet jelölni de sehol sem találtam,

Figyelt kérdés

#NAV #illetőségigazolás #bürokrácia szeretem
2020. dec. 4. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd be a megjegyzésbe, ha nem találsz ilyen rubrikát.
2020. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen rubrika az I fülön legfelül.
2020. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, csak most vettem észre hogy egy másik dokumentum is megnyílt "I" néven ahol mindezt kitudom tölteni,máskor jobban oda figyelek és még egyszer köszönöm

További szép napot

2020. dec. 4. 13:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még egy probléma felmerűlt... Esetleg valaki nem tudja hogy mégis milyen szervezet nevét adjam meg az Illetőségigazolás felhasználó szervezetek dokumentumban? Esetleg NAV? Vagy itt saját nevemet kell beírni ha nekem kell? 30 perce keresgélem neten de nem találtam semmit
2020. dec. 4. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd be a saját neved vagy a céges nevét. Ha hitelhez kell akkor pl a bankot jelöld meg.
2020. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!