Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Hogyan/miből merítet...

Diétázók! Hogyan/miből merítetek erőt a diétához? Állítólag, ha még van a kellő cél, motiváció semmi se állíthat meg, de én ezt még nem találtam meg, pedig le kellene fogynom.

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sose úgy fogtam fel hogy diétázom. Nem egy rövidke szenvedést kell elképzelni hanem egy hosszú folyamatot ami jó neked.


Ugyanazokat az ételeket eszem mint eddig csak minőségben mennyiségben máshogy. Mozgásból megkerestem azt ami a legjobban tetszik. Sokmindent kipróbáltam és sokáig úgy gondoltam mindenféle mozgást utálok de szobabiciklizni nagyon szeretek.


1 hónap után ráálltam már és érzem, hogy sokkal könnyebben mennek a dolgok, a mozgás úgyhogy már ez is visz előre. Nem akarok visszatérni a régi életmódomhoz.

2020. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinek más, én egy egészségügyi probléma miatt kezdtem el, egyszerűen beakadt a fejembe, és azóta szemellenző van, nem tud megállítani semmi. Remelem nem is fog, és végig tudom csinálni..
2020. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az motivál, hogy újra csinosan tudjak öltözködni. Nekem elkezdeni a legnehezebb, de miután látom a változást már könnyebben megy.
2020. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az hogy belenéztem a tükörbe és nem azt láttam amit akartam. Eddig a strandon mindig én bámultam meg másokat hogy milyen csinos meg minden, most már elégedett vagyok magammal és a súlyommal. 175cm,55kg,lány
2020. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erőt merítek majd ezekből a motivációkból:)
2020. júl. 12. 20:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nagyon rossz élmény fűződik a fogyáshoz.. Mikor kisebb voltam és meghalt a nagypapám, aki szinte a szüleim helyett nevelt fel, annyira mély depresszióba estem, hogy nem tudtam enni. Anorexiáig fogyasztottam magam, egészen addig, amíg fel nem tudtam dolgozni teljesen a halálesetet. Utánna rendeződött a súlyom.
2020. júl. 12. 20:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nem is fogyókúráztam, nem is kellett. Viszont az utóbbi időben, ami óta egy új kapcsolatban vagyok elkényelmesedtünk a párommal. Szép észrevétlenül felkúszott egy 10es,amitől szívesen megválnék, mert így nem tetszek annyira magamnak. Viszont ha a fogyásra gondolok, valahogy mindig az a keserű időszak jut eszembe mikor éheztettem magam. Ez teljesen élvezi az addigi motivációmat, lendületemet:(
2020. júl. 12. 20:50
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez egy pszichés gát, pszichológus nincsen pénzem. Valahogy a célomat kellene megerősítenem magamban, és azt tudatosítani, hogy ez a fogyás, most nem lesz olyan keserű mint akkor.

(bocsánat a hosszú monológért)

2020. júl. 12. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra, hogy most ezt a pároddal csinálod! Kérj tőle segítséget, támogatást. Úgy biztosan menni fog! Nagyon szurkolok neked!!
2020. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A páromnak pont jót tett a hízás, előtte nagyon vékonyka volt. Tehát ő nem fogyózik velem, de attól még természetesen támogat:)
2020. júl. 13. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!