Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, higy gátlástalan,...

Úgy érzem, higy gátlástalan, undorító bűnözőnek kéne lennem, akkor érvényesülnék?

Figyelt kérdés

Szenvedek itt az önéletrajzokkal, pályázok állasokat már fél éve, interjúval tele van a naptáram, de semmi, alig van pénzem.


Most meg nézem, hogy a Deák téri gyilkos bandájából aki rugdosta a megkéselt haldokló fiúkat azt hazaengedték karácsonyra, Hajdú Peter afát csalt, 200+ milliót és felfüggesztettet kapott, M. Ricsi a Dózsa Gy. úti gázoló, pártfogói felügyeletet kapott mert túl sok lett volna a 4 év börtön.. ez csak ez a hét.. a bűnözőknek qurva jó élete van. Könnyezik a szemem ettől, rossz rágondolni , hogy az olyanokat mint pl. a Tolvajkergetőket szétbombázták, azt mesélték be az embereknek, hogy "önbíráskodtak" holott gyakorlatilag a bicikli lopás Debrecenben szinte meg is szűnt, Budapesten is csökkent jelentősen, féltek a szutykok lopni.


Persze, tudom, hogy a tolvajkergetők kényes téma mert ott valakinek a bizniszébe nagyon beleléptek és nem véletlen volt ami volt..


Ezek csak szerintem felfoghatatlan dolgok?


2020. dec. 19. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
This is Hungary.
2020. dec. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A valóság ennél árnyaltabb. De hidd el, én semmi pénzért nem lennék bűnöző. Ha belemész olyan körökbe és dolgokba, amikben a bűnözők benne vannak, abból nincs kiút igazán. Ha van is, akkor az egy folyó fenekén vagy egy fekete hulla zsákban végződik. Ne irigyeld őket. Ők egyszer tesznek olyat, amit, vagy nem adnak ennek annak, és kész, vége van a filmnek nekik. Ma élhetsz rosszul, holnap már lehet nem. Ha becsületes maradsz, akkor nem érhet olyan, ami miatt ne aludnál jól. Ne feledd, vannak bűnözők akiknek már gyógyszer vagy kábítószer kell ahhoz hogy lefeküdjenek. Valamivel el kell nyomni az emberi lelki ismeretet tudod. Plusz a gazdagság sosem egyenlő azzal hogy valaki minőségibb, jobb életet él. Láttad Mészáros lölö arcát, a nemzet gázszerelőjét képeken? Na kérlek, azért az ő helyében sem lennék. Hiába gazdag. Ránézel a fejére, és már kimész a világból. Neki sem lehet könnyű az élet, bár a pénz tud kompenzálni. Egy szó mint száz: vagyon és pénz birtoklása felelősség. Nagy felelősség. Pláne egy ilyen válságban, amikor egyre több a hiéna a gazdag, sikeres emberek körül. Óvatosan kérlek, óvatosan. Nem mindig jó az élet ha gazdag vagy és bűnöző.
2020. dec. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegy,ah erzel. Csak aztan ne felj a lehajolastol a szappanert... 😂
2020. dec. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 érdekes, hogy nekem kéne félni, de a felsorolt háromnak nem, ellentétben Tomcat-nek fél évet volt sitten, fél évet. Érzi valaki a különbséget vagy nem értetek engem?


#2 csak egy példa, benne vagyok egy sittes csoportba facebookon, kiírta egy faxi, hogy vége a börtönbiznisznek a kártérítest a sértett kapja. Írja kommentben egy " de jó a sértett megdöglött " most egy ilyen ember érez valamit?

2020. dec. 19. 08:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!