Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha a párom kér...

Nagyon ciki, ha a párom kér nekem telefonon időpontot?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Elgondolkoztam ezen, hogy mit gondolhatnak rólam, amiért általában nem én foglalok időpontokat. Nem tehetek róla, de rosszul vagyok az ilyen hivatalos telefonhívásoktól.

A párom meg szívesen kér nekem, így ráhárítom. Ma is fogászatra kért nekem időpontot, ahol már ismernek, és tudják, hogy felnőtt nő vagyok. Ilyenkor mindig kicsit elfog a szégyen, de úgy utálok telefonon egyeztetni.


máj. 16. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok. Amikor még fiatalabb voltam nekem anyukám kért helyettem. Egyszer az egyik orvos mondta neki a telefonba, hogy miért nem én telefonálok. De én utálom az orvosokat, ezért csak akkor érintkezek velük ha nagyon muszály.
máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van, aki megteheti, hogy nem ő kér magának időpontot. Addig vagy szerencsés amíg ezt elintézi helyetted valaki más.
máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%
Ez gáz. Még én is merek telefonon időpontokat kérni, pedig introvertált vagyok. Ha a párod nem lesz, ki fog telefonálgatni?
máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
A nagybátyámnak sokszor én szoktam időpontot kérni, vagy ha nem én, akkor a gyerekei. Idős ember, nem szeret - és nem is igazán tud - telefonálni. Még soha senki nem tett rá megjegyzést, de ha tett volna se érdekelne, őt meg még annyira sem.
máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Én hiába könyörögtem a páromnak, nem kért nekem időpontot. Úgyhogy nagy levegővel és utána fél órás remegéssel, de kérem az időpontokat, mert fáj a fogam.
máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#1, "Egyszer az egyik orvos mondta neki a telefonba, hogy miért nem én telefonálok"


Nálunk egy patikusnak volt ilyen beleszólási kényszere, ahányszor valaki más receptjét váltottam ki, mindig megjegyezte, hogy "ő maga is jöhetett volna érte". Aztán egyszer leégette magát, tömeg a patikában, viszem a receptet, patikus rá se néz, automatikusan mondja: "ő maga is jöhetett volna érte" - én meg rávágtam, hogy rendben, holnap visszajövünk, de egy szava se legyen, amikor majd felugrik a pultra, és körbeszaglássza a fiókokat. A receptet az állatorvos írta a kutyámnak... a csajt nagyon kiröhögték a várakozók.

máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki, bár ha nő lennék, leoltanálak, hogy 24 évesen erre hogyhogy nem vagy képes. De férfi vagyok, és a te dolgod, el tudom fogadni.
máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Dettó ilyen vagyok, de én alapból a telefonálást gyűlölöm,azért mindenhol inkább személyesen kérek :D 29 N
máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is szerettem mindig is a telefonokat rálőcsölni a férjemre, de 3 gyerek nevelése azért megedzi az embert. :) Most se a kedvenc elfoglaltságom időpontot kérni, de megteszem, max előtte halogatom 3-4 napig :D
máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is utáltam a telefonálást egészen addig, amíg ki nem kerültem Angliába dolgozni - ott kb. mindent telefonon intéznek, ha emailt írtam, akkor visszaírtak, hogy telefonáljak nekik.


Szóval sokkal nagyobb mélyvíz volt idegen nyelven telefonálni, de muszály volt megugranom - azóta nem borít ki a telefonálás hivatalos ügyben, mert rájöttem, hogy kell hozzá egy kb 20-30 szavas szókincs, és ha ezeket alkalmazod, akkor simán lehet ügyet intézni agyarul is, angolul is.

máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!