Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha nagyon rossz...

Mit csináltok ha nagyon rossz kedvetek van? Olyan jó lenne egy tabletta amit ilyenkor bekap az ember és hiába ülsz a fostengerben mégis minden vidám lesz.

Figyelt kérdés

Tegnap is ez volt, nagyon rossz kedvű, ingerült, feszült voltam, azt hittem majd kialszom, de nem sikerült. Gondolom az idő is, teljes elhanyagoltság, viszonylag frissen szakítás után, csalódás a barátaimban, és közeleg a szeretet ünnepe...legszívesebben elbujdosnék ebben az időszakban. De persze a rokonság az gőzerővel készülődik, napok óta csak sütés meg takarítás van...


Ti mivel tudjátok feldobni magatokat amikor kivagytok már mindentől? Hátha valamelyik nekem is beválna.



2020. dec. 20. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sem egyik pillanatról tűnik el a másikra, általában jó pár óra, esetenként napok telnek el, míg jobb kedvem lesz. Van egy kis kezdeti önsajnálat, majd sorozatot nézek, olvasok és zenét hallgatok, általában ezek segítenek. Ha nem, akkor átugrom a boltba, megveszem a kedvenc chipsem, és/ vagy gumicukrom, esetleg csokim és a nap hátralévő részében ezekből falatozom.

De próbálom lefoglalni magam, hogy addig se gondoljak a rossz kedvemre.

2020. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden nap rossz kedvem van 15 éve.

Minden hétköznap, amikor dolgozni kell, vagy azzal foglalkozni, hogy jövőkép nélküli, kilátástalan helyzetemet tovább csináljam, akkor 5 percenként gondolok az öngyilkosságra.

Az a ritka kivétel, amikor nem így van. Ilyenkor sportolok, kiránduló, egyedül vagyok, olvasok.

2020. dec. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!