Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én tudok spórolni olyan...

Ha én tudok spórolni olyan dolgokon amik másoknak eszébe sem jutna az jó dolog?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor jó dolog, ha szokások átalakításával tudsz spórolni, nem külön idő- és energiabefektetéssel. Akkor már nem éri meg.
2020. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Jo dolog, meg a kornyezetet is kevesbe terheled szipolyozod vele. Pl hasznaltruha, kontra egy uj ruha vegyszeres festekes eloallitasa..

Kár hogy a többség vagy az üzletiérdek cikinek allitotta be, es te is ugy erzed,hogy titkolnod kell. (Mivel ez a kerdes felmerult egyaltalan.)

2020. dec. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Jo dolog, meg a kornyezetet is kevesbe terheled szipolyozod vele. Pl hasznaltruha, kontra egy uj ruha vegyszeres festekes eloallitasa es annak öblítése

Kár hogy a többség vagy az üzleti érdek cikinek allitotta be, es te is ugy erzed,hogy titkolnod kell. (Mivel ez a kerdes felmerult egyaltalan.)

2020. dec. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!
2021. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!