Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális/gáz dolog az, ha...

Normális/gáz dolog az, ha fáradtan néha ingerült vagyok?

Figyelt kérdés

Csomó hülyeségen fel tudom magam húzni,képes vagyok kötekedni, veszekedni.. és végül megbánom.

Csak jópár éve ilyen vagyok.



2020. dec. 7. 22:27
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, nézz utána, ez természetes. Amikor nem aludtam napokig, én is haraptam arra is ha hangosan lélegzett valaki.
2020. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én általában szellemi fáradságnál vagyok ilyen, a testi fáradság nincs ilyen hatással rám.
2020. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érthető, sokáig én is ilyen voltam, de amint észreveszem, hogy ilyenné válok, inkább elvonulok, és nem vegzálom fölöslegesen a környezetemben lévőket.
2020. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagy fáradt az ember sokkal könnyebben ingerült tud lenni,sokkal kevesebb türelme van,ilyenkor ha sokáig nem evett az ember akkor enni kell ha pedig fáradt pihenni-aludni kell aztán sokkal jobb lesz és sokkal kevesebb az esély rá hogy ingerült leszel.
2020. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#4:

Ennyire ne nézd már fogyinak a kérdezőt, szerintem ezeket ő is tudja.

2020. dec. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ez van , ne aggódj ez norm....

Alig várom hogy offos legyek és 1-2 szabadnap újra feltöltött, vásárlás , autóval menni v hova...

Nem vagy egyedül :( egy párkapcsolat sokban segítene mivel a szex jó a stressz ellen.

2020. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. dec. 8. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én nagyon durván önkontroll-mániás vagyok, valószínűleg én vagyok az, aki egy nagyon heves szex kellős közepén is képes lenne gondolni egyet és azt mondani, hogy nem, de még én sem bírok magammal mindig. Apróbb dolgokon is képes vagyok olyankor dühöngni, de ha emberről van szó, akkor még fáradtan is nagyon nagyon ritkán (kb. évente 1x) sértek csak meg valakit.

De ugye nem vagyunk egyformák. Én jól tűröm az efféle szélsőséges állapotokat összességében.

2021. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!