Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem foglalkoztat, hogy egy...

Nem foglalkoztat, hogy egy exed, volt barátaid, olyan személy akivel ismerkedtél de nem jött össze a dolog, esetleg terjesztenek rólad valamit ami megtudtak rólad és neked kellemetlen lenne ha ezt “mindenki” tudná?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
de
2020. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
De
2020. dec. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert úgysem hisz nekik senki jobban, mint nekem :'D Miért, mit mond majd, hogy szar vagyok az ágyban? Az összes keserű ex ezt a dumát húzza elő elsőnek. Mikor valaki így beszél az exéről, már érzem, hogy nincs túl rajta, és savanyú a szőlő. Egyébként nincs mit szégyellnem. Vannak fura szokásaim, fura gondolataim, de szerencsére kellően exhibicionista vagyok, hogy az exemnek se kelljen lenni ahhoz, hogy valaki tudjon róluk. Szóval sok újat nem mondana az illető senkinek, legfeljebb csak röhögnének rajta, hogy ő erre csak utólag jött rá.


Aki engem közelről megismer, az több jót tud meg rólam, mintha csak felszínesen ismerne. Például, hogy vannak elveim, okosabban tervezek, mint amit a stílusom sugall és lelkizősebb vagyok, mint amilyennek kinézek. Hűha, hát ezek nagyon égő dolgok, sok sikert a lejáratásomhoz lol.

2020. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!