Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés: mi akadályoz...

Elméleti kérdés: mi akadályoz meg abban hogy vegyek egy kiló Kaliforniai paprikát, és az önkiszolgálónál krumpliként mérjem le?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 00:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Félelem a lebukástól, bűntudat.
2020. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Max ha kasszanal fizetsz, es az elado latja lehuzaskor hogy krumpli, nala meg paprika van.
2020. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Videón figyelnek + az eladók is látnak. Át lehet csusszanni, de lebukásnál ezt nehéz kimagyarázni.


De ha pl drága paradicsomot olcsónak mérsz, az senkinek sem fog feltűnni.

2020. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Na mi?
2020. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk, a 1,5 literes kólát is le tudom mérni krumpliként? Szerintetek észreveszi valaki?
2020. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én véletlenül csináltam már ilyet. Aszalt gyümiknél szokott lenni csokiba mártott, jóval drágábban. Vettünk belőle egy kis adagot, de valahogy elnyomtam, és csokis áfonya helyett sima aszalt áfonyaként lett lemérve töredék áron.

Nem volt szándékos a dolog, és észre se vettem, mert sok mindent vettünk. Csak mikor fizetés után átnéztem a blokkot, akkor tűnt fel, hogy miért volt ez ilyen olcsó.


Nyilván nagytételben már gyanús lenne a dolog, meg azért vannak ott az eladók, hogy nézzék ezt is. De elméleti szinten működik.

2020. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Ez tipikus magyar virtus. Egyszeru lopas, amire azt hiszed, ugyes vagy. Nem az en mufajom.
2020. dec. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
A sparban a zdsegek mellett van a xetlinyomtatas. Ott elteveazted es krumplikent mered. Aztan onkiszolgalo. Ha az ottlevo felugyelo nem veszi eszre,akkor mehetsz a dolgodra.
2020. dec. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem éri meg kockáztatni, mert ezzel pár száz forintot nyersz, nincs semmi értelme. Ha meg rendszeresen csinálod, akkor nő a lebukás veszélye.
2020. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy francia csávó, aki vett (lopott) egy playstation-t, lemérte a zöldségesnél banánnak, és az önkiszolgálónál fizetett. Elsőre nem tűnt fel senkinek, hiszen pont erről szól az önkiszolgáló fizetés. Úgy bukott le, hogy másnap visszament, és még egyszer megpróbálta eljátaszni, de akkor már figyeltek rá. Egy-két éves sztori, de ötletes.
2020. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!