Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ciki strandra menni, ha...

Nem ciki strandra menni, ha 70 kiló vagyok? N

Figyelt kérdés
Már évek óta nem mertem elmenni,mert nem vagyok 55-60 kiló,ami számomra ideális lenne.Nagyon nézik azt hogy ki hány kiló ilyen helyeken ?
2019. júl. 13. 09:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Azért nem menni strandra,mert valaki lehet valamit gondol rólam....

Hát én 💩nék mindenkire,én élvezném a strandot (is)

2019. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak ciki, az 55 kg felettiek ki is vannak tiltva minden hazai strandról.
2019. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézi senki. Legalábbis nem jobban mint máshol. Nyugodtan menj ki, meg fogsz lepődni hány elhízott ember van ott, nem mint te, aki jó húsban vagy hanem tényleg kövér.
2019. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Az alatt a pár év alatt pont le tudtál volna fogyni és nem lenne ilyen problémád
2019. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem nézi. Bár én nem szeretek strandra járni, de ha voltam akkor mindig volt szőrös, vékony, kövér, fehér bőrű meg mindenféle ember kint.
2019. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Mert itt gyakorin 55 kg az álomhatár? 54 kg vagyok ajajjj. Lassan én sem mozdulhatok ki a lakásból.
2019. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Ez a "senki nem nézi" nem igaz. De igen. Sokan nézik, köztük én is. Azonban én leginkább a zsírdisznók látványától szoktam öklendezni a strandon, azoktól a hordóhasú szerencsétlenektől, akik nulla önkritikával döcögnek ide-oda a napozók között és terülnek szét a fűben, ahelyett hogy először rendbe hoznák magukat, mielőtt egy szál fürdőgatyában közösségbe mennek..

Plusz 10 kiló viszont nem ez a kategória, ez nem olyan vészes, főleg ha izom is van benne.

2019. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Evekig problemaztam ilyeneken en is, de hidd el, nem eri meg. Menj el a strandra nyugodtan es elvezd ki a nyarat. Senki nem foglalkozik az ismeretlen emberekkel. Egyebkent rengeteg tulsulyos ember jar ki, nalunk sokkal koverebbek is lazan feszitenek bikiniben.
2019. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Heteske, te mi alapján érzed magad felhatalmazva, hogy kitiltsd a strandokról azokat, akik nem felelnek meg az elcseszett ízlésednek?
2019. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kg szám alapján édesanyámmal hasonló alkatotok van, és ő szeret strandolni, bikiniben napozik, nem zavartatja magát.

Rád fognak nézni, aztán el is felejtenek. 70 kg azért nem az a "tátott szájjal fordulok utána, hogy képes még járni".

Nyugi, menj el nyugodtan.

2019. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!