Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövér lányok, mennyi eséllyel...

Kövér lányok, mennyi eséllyel indul nálatok egy magas, nagyon jó képű, intelligens fiatal férfi ha?

Figyelt kérdés

..., ha kicsit idősebbek vagytok nála és ő vékonyabb testalkatú?

Ilyesmit értek kövér alatt:

[link]

[link]

Próbálok fiatalabbakat találni, de főleg 1-3 évvel idősebbeket ismerek csak a környezetemben. Viszont imádom a dagi nőket. Kíváncsi vagyok, kinek mi mennyire fontos, mert több kövér nő írta már itt, hogy vékony pasival nem kezdene.

Előre is köszönöm válaszaitokat!

Gúnyolódóak kíméljenek!



2018. okt. 10. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem 17 kilóval könnyebb, mint én, úgyhogy szerintem neked is van esélyed egy kövér nőnél. Bár akiket linkeltél, szerintem már a beteg kategóriába tartoznak. Csak nem vagy "etetés" fetisiszta? :D
2018. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
A nagyon jóképű és vékony férfiakban én régebben többször bíztam, de azután ők viselkedtek furcsán, így inkább az erősebb férfiakat kedvelem, min 85kg
2018. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Tudom le leszek pontozva.. de a helyzet a következő: egy olyan nőnek, mint amiket belinkeltél, simán van esélye párt találni. Nehezebb, mint egy vékony nőnek de van esélye. Viszont fordított esetben... egy ilyen kövér férfinak esélyr sincs :)
2018. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem örülnek, hogy egyáltalán rájuk nézel.
2018. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Közel sem vagyok annyi, mint a képen látható hölgyek de azért válaszolok.

Persze, adnék neki esélyt, kinézet alapján csak nagyon ritkán utasítok vissza bárkit is.

2018. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lakts dzseniferlopez válasza:
0%
2018. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Kövér vagyok én is és volt nálam fiatalabb párom, aki viszont sovány volt, engem nem igazán érdekel a testalkat.
2019. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Hasonlítok a képekre. Csak kicsit arányosabb az eloszlásom.:DD


És imádom a vékony/száljásan izmos pasikat, főleg ha jó magas is.

Sose kezdenék macis pasival, mert 2 gömb egymáson csak elcsúszik....:D Meg sose tetszet.

2019. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*szálkásan
2019. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Betty26 ***** válasza:
100%
Nekem mindig vékony barátaim voltak így nekem ez nem lenne gond
2019. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!