Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manipuláciorol és annak...

Manipuláciorol és annak tanulasára melyik könyvet ajánlanátok ?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel a közmédia és a Politikai manipuláció

Sem.

Olyan könyvnek venném hasznát amelyikben az elméletet és a gyakorlatban való alkalmazásra is betekintést enged kezdö alapokat adva


Tudom hogy sokasával hemszegnek a hasonló kérdések és válaszok viszont friss kérdést nem igazán találtam és lehetséges azóta új információkkal tudtok el látni


kérlek titeket akik olvasák

Ne alkosatok haszontalan és negatív véleményt a kérdésemröl



2020. dec. 22. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Kommunikàcios tréningek föleg ugyan üzletkötöknek. De ilyen iranyban en talàltam már millio opciot amivel befolyast lehet gyakorolni màsokra.

Aztàn az asszertiv kommunikácioval is füszerezhetö az egész.


Plusz párkapcsolatokra is kivetithetö.


A baj nem is az anyaggal megtanulassal alkalmazással van, hanem ha mindez nem ösztönösen es belülröl jön es nem elemi(azaz nem gyerekkorbol beivódott minta, vagy a te személyiséged alapja), a folyamat tudatossàg, odafigyelés totál fáraszto, es hogy ne ess ki a szerepedböl, aztan ha el is érted amit akarsz vele, azutàn is a megtartáshoz(pl parkapcsolatnàl) is folyamat ezen kell dolgozni. Mert ha csak párszor is lazitasz, és nem vagy tudatos csak ugy hátradölnél a jóban, indulsz is a lejtőn és buktál mindent.



Én erre nem találtam még csak semmit.

Tudom hogyan kell eladni vmit vagy magamat, de az x edik embernél már engem lefáraszt az egész. Es ottvagyok csak hogy kell vagy nem dönts és haladjunk. Mindenféle manipulacio nelkül.

2020. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*ilyen pl a comline tréning (értékesités ugyan de az életbe is alkalmazhato), de 1000 mád youtube video is van fent nem hivatalos szakértöktöl amikben rengeteg jo tanàcs van párkapcsolatokhoz is.
2020. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

1. Vagyok párkapcsolati egyik példàm:

Tanitjàk azt is ha vmit el akarsz érni a masik félre ügyeöj hogy vagy épp jo kedvében legyen vagy te tereld arra elöször.

Exem folyamat kötözködött velem, valojaban nem tetszettem neki valszeg, folyamat "felhangoltam" öt humorrá tudtam alakitani az indulo vitàkat es jo kedvet csináltam mindig a hàzba, tök jol elvoltunk és kijöttünk egymással ÍGY.

Igenàm, csak én ebbe marhàra belefáradtam hogy kezeljem a verbális agressziojàt folyamat. Egy idö mulva már nem tereltem nem reagáltam le hagytam jöjjön aminek jönnie "kell", vitàzzunk akkor, meg veszekedjünk. Elengedtem.

2020. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*ügyelj
2020. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Miközben más làny akinwk mondjuk alapbol terelös kommunikacioja van azaz olyannak születt amilyen szerepbe én csak bujtam, azzal valszeg végig kijönnek koccanás nélkül.


Na ez a problem azzal a különbséggel, ha vmi tanult, vagy zsigerböl ösztönös.

2020. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

David J. Lieberman - Olvass az emberekben - A módszer, amit az FBI és az Amerikai Egyesült Államok hadserege alkalmaz

+

David J. Lieberman - Vegyél rá bárkit bármire! - Pszichológiai titkok, amiknek segítségével bármilyen helyzetet uralhatsz!

2020. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért is ne alkossunk negatív véleményt?
2020. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megjött a leszavazóbiztos, aki szerint a manipuláció eredendően negatív.

De ugyanúgy megígéri a gyerekének, vagy meg fogja, hogy nem fáj a foghúzás, meg milyen jó lesz az iskola.

2020. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Manipulációról és annak tanulására...."

Varjunk csak? Te most meg akarod tanulni, hogyan kell másokat manipulálni? Na szép....

2020. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és igaz lehet hogy nem zsigerből jönne nekem de sajnos a személyiségem alapjáraton is elégé behálózó nem tudatosan de mégis az

Nagyon könnyen alkalmazkodom majdnem minden ember típushoz

És én is rengeteg videót és cikket olvastam ezzel a témában kapcsolatosan

A fáradságal nem lenne probléma mert én élvezem maga annak a gondolatát is hogy valakit manipuláltam

És még egyszer nagyon szépen köszönöm

2020. dec. 23. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!