Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor ismerik már fel az...

Mikor ismerik már fel az emberek, hogy a koronavírus kamu, a maszkot csak azért kell hordani, hogy kontroll alatt tartsanak minket?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy nem fogok maszkot hordani, nevetséges, hogy az emberek azt hiszik, hogy ez megvédi őket egy nemlétező vírustól. Ha bemegyek valahova, az arcom elé teszem az ingemet, de eszemben sincs szájkosarat felvenni.

Elég kontroll volt, hogy a "vírus" miatt tavasz óta otthon dolgozom.



2020. aug. 31. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus jelentéktelen kérdés, ha így van ha nem teljesen mindegy az átlagembernek.

Ne hordjál, majd jön az 50 ezres csekk :D

2020. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
#1 Nevetségesek vagytok! Azt hiszed, egy maszk majd megvéd??
2020. aug. 31. 17:51
 3/60 anonim ***** válasza:
70%

Kontroll? 😂😂😂 Felveszem a maszkot és ugyanúgy csinálok mindent mint ha nem lenne rajtam. Milyen irányításról beszélsz?😂😂😂

Azzal teljes mértékben egyetértek hogy a maszk elhanyagolható mértékben véd, plusz a vírus is egy felfújt lufi és felháborító hogy ezzel rémisztgetik az embereket. Az meg egyenesen őrültség hogy beteg, kezelésre szoruló embereket küldenek haza a kórházból hogy aztán üresen álljanak az ágyak.


De hogy a maszk viseléssel mit is akarnak pontosan irányítani azt nem értem. Ez már csak egy vicc.

2020. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
53%

1-es vagyok

Nem hiszem hogy a maszk megvéd, én nem foglalok állást a vírusos témában

nem is érdekel p

örülök hogy nem kellet bejárni iskolába XD

De attól még a kérdésed idióta és jelentéktelen

és a maszk nem tart kontroll alatt... senkit

2020. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tagadom ennek a szarnak a létezését, de nem olyan veszélyes mint ahogy beállítják és a sok agymosott el is hiszi.
2020. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Majd akkor nevess ezen a viccen, ha már beléd oltották a mikrocippet is!

Vegyétek fel, hordjátok! Én biztos nem fogom, mert engem nem vagyok birka. Vicc, persze... 14 évesen még könnyű ilyeneket írogatni. Te dolgoztál valaha egy napot? Elvesztetted a munkádat a vírushiszti alatt? Befolyásolta az életedet valamiben? Nekem tavasz óta otthon kell dolgoznom.

2020. aug. 31. 17:58
 7/60 anonim ***** válasza:
81%
És hogy kontrollál a maszk? 😁
2020. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Engem sehogy, mert nem veszem fel. Máshogy is meg lehet oldani, én az ingemet teszem az arcom elé, de olyat is láttam, aki bukósisakban volt a boltban.
2020. aug. 31. 18:00
 9/60 anonim ***** válasza:
88%
Rajtam van, ahol kell és mégsem kontrollál. Egy anyagdarab, nem egy agymódosító vmi csodatechnika 😁
2020. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
85%

Butuska :D

Honnan veszed hogy 14 éves vagyok?

De ha annyi lennék akkor nem lehet véleményem?

Dolgoztam már igen, de még mindig nem mondtad meg hogy hogy kontrollál a maszk.

Szerintem meg pontosan hogy te vagy a birka, ezzel a viselkedéssel :DD

2020. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!