Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelölt be újra, ha...

Miért jelölt be újra, ha egyszer már töröltem az ismerőseim közül?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel anno lehetett volna valami, de végül mással jött össze. Mivel nem voltam kíváncsi a Facebook-os tévékenységükre, töröltem őt az ismerőseim közül, most pedig néhány hónap után (gondolom észre vette) újra bejelölt.

(Érdekességképp) Nekem nagyon úgy tűnik, hogy szakított a gyerekkel. De nem hinném hogy, akar tőlem bármit is, egyszer már megpróbálhattuk volna újra, de elutasította az ötletet. Most (hogy nagy nehezen elfogadtam a jelölést) nem írt semmit. Így másodjára már elég kínos lenne megint nekem próbálkoznom, azt meg elég gáznak tartom, ha ezt várja tőlem.

Szóval mi vihette rá, hogy újra jelöljön? Nem vagyunk rosszban, de sejtheti, hogy miért tettem úgy, ahogy.

17/f



2020. dec. 22. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismeröa gyüjtö hogy magasabb legyen az ismerösszàma

Az en bnöim minden exem az aktualis baratom meg mindenkit akikhez közük sincs pl anyàt is felveszik. Tesom is ilyen. Az összes exe ott virit neki is ismerösként.

2020. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*mindeközben nekem egy exwm sem ismim. Nem venném fel a bnöim anyuját sem meg az összes unokatesojat sem csak mert bnöm rokona.. Es homlokegyenest màs vagyok
2020. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak azt szeretné,hogy simogasd az egóját szakítás után.
2020. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a francba, ha akar valamit majd ír
2020. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as

Csak az a gáz, hogy egyáltalán nem így ismerem őt. Az egyetlen kompromittáló tényező vele kapcsolatban, az hogy mással jött össze. Nyilván ez is csak engem zavart.

2020. dec. 22. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnám, mi a fenének igazoltad akkor vissza.
2020. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert akar
2020. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os

Mert bíztam benne, hogy ha akar valamit, akkor majd közli.

De mivel nem igy történt, én is kezdem hülyén érezni magam.

2020. dec. 22. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam volt aki ezek után visszatáncolt volna, de töröltem megint.
2020. dec. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!