Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig ezen gondolkozom....

Mindig ezen gondolkozom. Hogyan lehet egy adott színészel találkozni vagy egy detikálásra menni, hogy zajlik??

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ráírsz facebookon. Ő szól, hogy gyere át. És minden megy a maga útján.
2020. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az a detikálás?


Színészekkel találkozni rendezvényeken lehet, amikor éppen működnek a színházak és vannak rendes előadások, akkor előadás után lehet ácsingózni a művészbejárónál (mi régen így csináltuk), és ha szerencsés az ember, akkor sikerül AUTOGRAMOT szerezni.

Dedikáltatni könyveket, lemezeket szoktak írók és előadóművészek. Általában könyvesboltok, művelődési házak, esetleg könyvtárak rendezhetnek ilyet egy-egy új könyv/lemez megjelenésekor. Meg szokták hirdetni, több platformon is, rá kell keresni a neten. Ha megtalálod, ami érdekel, akkor odamész, sorbaállsz, és ha rád kerül a sor, az illető dedikálja neked a kért kiadványt.

2020. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha filmszínészről van szó, és van közönségtalálkozós vetítés, akkor ott lehet kérni. Én még nem láttam olyat, hogy lenne egy asztal, hogy ide lehet jönni találkozni, hanem neked kell letámadni, akitől szeretnél valamit.

De gyakran olyan helyen van ilyen vetítés, ami az embertől távol van. Nagy eséllyel, ha egy kiszemelt színészről van szó, akkor pont nem lesz ott. Az utóbbi 2 közönségtalálkozón, amin voltam, az egyiken a rendező volt és egy olyan színész a filmből, aki maga se értette, hogy miért ő ment, mert fél percet van a filmben szöveg nélkül (úgy látszik más nem ért rá), így kb. csak a rendezővel beszéltek.

A másikon, amin voltam ott volt a 2 főszereplő, de az egyik szerintem nagyon hülyén viselkedett (nagyon bunkó volt, beszélgetés közben evett, piált, evés közben beszólogatott, alpári dolgokat mondott és stílusban beszélt...azóta felvállalta, hogy alkoholista). A másik főszereplőtől nagyon szerettem volna autogramot, láttam is, hogy a beszélgetés után a mozi előtt volt még, de ott volt mellette a másik főszereplő, így nem mertem odamenni.

2020. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!